:grev:yok cnm b hcg da baktırdım hamiş değilmişim
doğum kontrol hapını yeni bıraktıgım için böyle lekelenmler gecikmler oluyomus :eek:lmadı:
neyse durum acıga cıkınca bende rahatladım :18:
neyse önümüzdeki maçlara bakcaz bu eli kaybettik :fati:

bilmiyorum ya kasıklarımdaki agrı ve ruh halinden baska gebelik belirtisi yok ha bide 6 gunluk bi gecikmem var idrar testi yaptı ordaki kadınlar erken gelmişin dediler cıkmaz dediler :( bu ay ilk denemem inşallah hamişimdir sonucu 15:30 da alcam 4 gibi yazarım tekrar dua edin bana :(

idrarda gebelik testi negatif cıktı doktor bide ustune ilaç yazdı bana gerizekalı doktor
:hasta:
bende hemen özel hastaneye gittim kan verdim sonucu bekliyorum şimdi
var ya hamiş çıkarsam dövecem bu doktoru kesin :n028:

neyse ben test sonucunu almya gidiyorum ancak giderim birazda yururum acılırım bu sinirle araba kullanmamalıyım :)

evet cok stresli
doktor bide kadın
kadınnın halinden anlar diye düşündüm ama yanılmısım :)
cok heyecanlıyım yinede :)

Ya canım yaa çok üzüldüm:uhu:olsun hayırlısı oldun biz ilaç işini hiç hesaba katmadık onuda düşünmek gerekirdi=)neyse artık önünüzdeki maçlarda dah iyi perfonrmans bekliyoruz:Ddeli kızz:Ddoktor kadın ucuz yırrttı desene:zuha:

evet ucuz yırttı :dil: neyse kafama takmıyorum cokta :shootout: verdiği ilacı almadım receteyi yırtıp attım zaten :piha: hormon ilacı kullanmak istemiyorum yetrince dogum kontrol hapı içtim zaten bu zamana kadar daha bu hapı bıraktıktan sonraki ilk ayım vucudum bi arınsın temizlensin dimi :S

evet ucuz yırttı :dil: neyse kafama takmıyorum cokta :shootout: verdiği ilacı almadım receteyi yırtıp attım zaten :piha: hormon ilacı kullanmak istemiyorum yetrince dogum kontrol hapı içtim zaten bu zamana kadar daha bu hapı bıraktıktan sonraki ilk ayım vucudum bi arınsın temizlensin dimi :S
hayırlısı olsun canım ilk denemen miş seninde.benimde ilk denemem ayın 15 inde regl günüm ama ben daha şimdiden hastalanacağımı biliorum çünkü belirtiler onu gösterio

bosver ya herseyin vakti zamanı vardır ben buna inanıyorum
zaman heryseyın ilacı BURCUMScum canım benim
eskiden insanlar daha kolay hamile kalabilomus eeee zaman kötü herseyde hormon herseyde ilaç var
hem ben kocişimle böölede mutluyum :dil:

Merhaba melekler sizleri bir konuda uyarmak istedim.Yasmin ve Yaz marka doğum kontrol hapları ülkemizde reçetesiz ve en doğal doğum kontrol hapı olarak eczacılar tarafından tavsiye ediliyor.Amerikada bu ilaçları kullananların çeşitli yan etkiler nedeniyle hastalandığını ölümler olduğunu bilmenizi istedim.Özellikle bu iki ilacı kullanmayın.Yaz eski adı Yasmin yeni adı aslında aynı ilaç .Sevgiler .Unsafe Drugs - Yasmin & Yaz - Yasmin Side Effects, Lawyer, Lawsuit, Class Action

Merhaba melekler sizleri bir konuda uyarmak istedim.Yasmin ve Yaz marka doğum kontrol hapları ülkemizde reçetesiz ve en doğal doğum kontrol hapı olarak eczacılar tarafından tavsiye ediliyor.Amerikada bu ilaçları kullananların çeşitli yan etkiler nedeniyle hastalandığını ölümler olduğunu bilmenizi istedim.Özellikle bu iki ilacı kullanmayın.Yaz eski adı Yasmin yeni adı aslında aynı ilaç .Sevgiler .Unsafe Drugs - Yasmin & Yaz - Yasmin Side Effects, Lawyer, Lawsuit, Class Action

Canım sağol uyardığın için.Aramızda bu hapardan kullanan meleklerimiz varsa sayende dikkatli oalcaklardır.Acaba bu bilgiyi nerdne aldın diye sorsam cevap verirmisin tatlım:)meleklerimizi daha iyi aydınlatmış oluruz.

merhaba bende yeni katılanlardanım umarım hamilesindir benimde adetime 6 gün var sol kasığımda batma var sık idrara çıkıyorum ağzımda pas tadı var kokuya karşı hassasım umarım hamileyimdir daha önce hamile kalmış melekler bize yardımcı olun adet günü gecikmeden hamiş belirtilerinizi yazarsanız çok mutlu oluruz

Geri