tşkler meçhul iyi dileklerin için canım:) kala kala 9 gün kaldı bakalaım hayırlsıı sanırım hmaiş olursam en çok oğluşum sevinecek :) ölüyo kardeş diye off allahım arada kasıklarımı hissediyorum sankim inşallah hasta olmam yaa:( hamilelik belirtileri herkeste farklı olduğu için tam emin olmaıyoruz bide her hamilelik belirtileride bir olmuyomuş yani kayınvalidem öle söledii:)) birinde bişeyden tiksinirsin birinde hiçbişey hissetmessin diyo of ya off bu 9 gün nasıl geçerr acebaa:)

slm bende yeni katıldım siteye ama 1-2 haftadır bakıyorum yazılanlara uff ya bu adet gününü beklemek amma zormus yaa :):) daha 9 una üç gün var ama deli gibi belim kasıklarım ağrıyo inşallah hamileyimdir belirtiler normalde ne zaman başlar peki ?

merhaba benim adetim 3 gün gecikti acaba gebe olabilirmiyim? şuana kadar hiçbir belirtim olmadı sadece çok uykum geliyo gün içinde dede uyumak istiyorum cvp bekliyorum lütfen

selam arkadaşlar birkaç gündür okuyorum yazılanları bende bugün üye oldum. bizde 2 aydır korunmuyoruz bu ay daha adetime birkaç gün var ama bende 2 gündür hafif lekelenme var bazende hafif sancı hissi oluyor hamile olabilirmiyim?

tşkler meçhul iyi dileklerin için canım:) kala kala 9 gün kaldı bakalaım hayırlsıı sanırım hmaiş olursam en çok oğluşum sevinecek :) ölüyo kardeş diye off allahım arada kasıklarımı hissediyorum sankim inşallah hasta olmam yaa:( hamilelik belirtileri herkeste farklı olduğu için tam emin olmaıyoruz bide her hamilelik belirtileride bir olmuyomuş yani kayınvalidem öle söledii:)) birinde bişeyden tiksinirsin birinde hiçbişey hissetmessin diyo of ya off bu 9 gün nasıl geçerr acebaa:)

NAZEM:Canım benim hayırlısı artık.Kaynananın dediği doğru kişiye göre değişiyor ama hemen hemen herkeste aynı oluyor.Hayırlı ahberlerini bekliyoruz tatlım:)

slm bende yeni katıldım siteye ama 1-2 haftadır bakıyorum yazılanlara uff ya bu adet gününü beklemek amma zormus yaa :):) daha 9 una üç gün var ama deli gibi belim kasıklarım ağrıyo inşallah hamileyimdir belirtiler normalde ne zaman başlar peki ?

ASLI GÖKÇE:as canım hoşgeldin aramıza:)Beklemek kadınlar en için en zor şey:DBeklemek çıldırtıyor buna inanıyorum:D
3 gün varmış daha inşallah hamilesidir.Umarım regl olmamışsındır.Hayırlı haberlerini bekliyoruz.Belirtiler normalde 1.haftayı tamamladıktan sonra hemen kendisini belli eder.Tabi kişiye göre değişiyor diyorum yine:DÇünkü bazılarının haftalık oalrak başlıyor belirtileri ama bazılarınında aylık başlıyor:)

merhaba benim adetim 3 gün gecikti acaba gebe olabilirmiyim? şuana kadar hiçbir belirtim olmadı sadece çok uykum geliyo gün içinde dede uyumak istiyorum cvp bekliyorum lütfen

BLACK ROSE:Canım uykuda bir belirtidir.Hamile olan bir bayana ağırlık çok çöker ve ilk 3 ay sürekli halsizlik lur ve uyumak ister:)Hadi bakalım umarım hamilersindir.3 gün geçmesiyle tam birşey belli olmaz 1 haftayı tamamla ondna sonra olmzsan hemen bir test yaptır derim:)hayırlı haberlerle gel:)

selam arkadaşlar birkaç gündür okuyorum yazılanları bende bugün üye oldum. bizde 2 aydır korunmuyoruz bu ay daha adetime birkaç gün var ama bende 2 gündür hafif lekelenme var bazende hafif sancı hissi oluyor hamile olabilirmiyim?

PINAR_83:as canım:)Aramıza hoşgeldin:)Canım lekelenme varsa mutlaka bir doktora görün derim belki hamielsindir ve hamilelik üstüne regl görüyorsundur.Tabi eğer lekeler kırmızıysa.Eğer normal şeffafsa bu çok normal.Hamilelerde akıntılar çok olur.Umarım hamilesindir canım regl günün geçsin eğer halen olmazsan bir doktora başvur ve test yaptır:)Hayırlı haber bekliyoruz:)

arkadaşlar belirtilerle ilgili bir şey soracağım kimse varmı

MİSBON:slm canım ben varım buyur sor:)

Ben de bakiyorum arada yazilara,hamis kalanlar hayirli olsun,darisi da bizim basimiza,aklima takmamaya calisiyorum,o yuzden bu bolume cok yazmiyorum.

Ben de bakiyorum arada yazilara,hamis kalanlar hayirli olsun,darisi da bizim basimiza,aklima takmamaya calisiyorum,o yuzden bu bolume cok yazmiyorum.
Yazılanları takip ettiğin için teşekkürler canım:)Aminnn diyorum sizin için.Rabbim inşallah en kısa zamanda bebiş isteyen tüm meleklere nasip eder anne olmayı:)Rabbim gönlünüze göre versin...
Kafana takma tabi.Rabbim vereceğide alacağıda zamanı bilir:)Hakkınızda hayırlısı..

bende 1 yıllık evliyim her zaman 26 günde bir adet olurdum hiç şaşmazdı 1 gün bile geçen ay 25inde adet oldum ayın 29u oldu daha adet olmadım tam 36 gün oldu 5 gün önce kan testi yaptırdım negatif çıktı 8 gün ömcede idrarda bakmıştım o da negatif çıktı sizce kan testinn yanlış çıkma olasılığı nedir bana yardım ederseniz sevinirim

slm arkadaşlar..:noel baba: bende 2 senelik evliyim.. 6 ay önce bir düşük yaptım ve şimdide 4 aydır sabırsızlıkla beklyioruz.. inşallah hayırlısıyla bu ay olur. 3 günüm var inşallah olur ve inşallah allahım herkese nasip eder bu duyguyu...

Son düzenleme:
Geri