Rica etsem bana yardımcı olabilir misiniz arkadaslar

Herkese merhaba ben aranıza yenı katıldım:)
17 hazıranda adet oldum 20 hazıranda evlendım daha sonra bekledıgımden erken bır sekılde 9 temmuzda bır damla kan geldı leke seklınde 11 temmuzda da baya adet gıbı 1 gun suren kanamam oldu ama sonrası gelmedı sanırım dogum kontrol hapını bıraktıgım ıcın oldu bu lekelenme üstüne görme mı acaba dıye de ıdrar testı yaptım ama negatıf cıktı. Sımdı 7 agustosta adet olmam gerekırken bugun yıne acık pembe leke seklınde kan geldı kafam cok karıstı sızce hamıle olabılır mıyım bu arada bende folukul kıstı var bır dr hamıle kalman zor dedı baskası da etkılemez dedı offfff cok ıstıyorum anne olmayı allah hepımıze nasıp etsın ınsallah

slm melekler bi soru sorucam 12 gün önce regl olmam gerekiyodu ama olmadı sadece bi iki gün kahverengi bi akıntım oldu ve bitti bunun sonrasındaki her ilişkide çok az açık pembe bi akıntım oluyo sizce test yapsam mı

Arkadaşlar merhaba ben yeni üye oldum siteye sizden yardım istiyorum.1 yıllık evliyim son üç aydır bebek için çalışıyoruz ama sonuç hep hüsran.bu ay biraz farklı belirtiler var. Göğüslerimde şişkinlik yok fakat sol kasığımda otururken ve özellikle eğildiğimde şiddetlenen bir ağrı var midemde garip bir şişlik baş ağrısı bide belim sanki ayaklarımdan ve kollarımdan çekiyorlarda ikiye ayrılıyormuş gibi ağrıyor. Kızlar hamile olabilirmiyim acaba normaldede yarın adet olmam gerekiyor... çok istiyorum bir bebişimiz olsun ama umutlanmakta istemiyorum. Lütfen yardımmm

Arkadaşlar merhaba ben yeni üye oldum siteye sizden yardım istiyorum.1 yıllık evliyim son üç aydır bebek için çalışıyoruz ama sonuç hep hüsran.bu ay biraz farklı belirtiler var. Göğüslerimde şişkinlik yok fakat sol kasığımda otururken ve özellikle eğildiğimde şiddetlenen bir ağrı var midemde garip bir şişlik baş ağrısı bide belim sanki ayaklarımdan ve kollarımdan çekiyorlarda ikiye ayrılıyormuş gibi ağrıyor. Kızlar hamile olabilirmiyim acaba normaldede yarın adet olmam gerekiyor... çok istiyorum bir bebişimiz olsun ama umutlanmakta istemiyorum. Lütfen yardımmm
merhaba canım öncelikler aramıza hoşgeldin açıkçası umutlandırmak istemem ama bunlar gebelik belirtisi de olabilir adet de... biliyorsun ikisi de çok benzer belirtiler zaten adetine 1 gün kalmış bence 3 4 gün daha bekle ve idrar testi yap bende ekstra bi belirti olmamıştı çünkü sadece bel ve kasık ağrım vardı hep adet olucam diye beklemiştim o yüzden gerçi kişiden kişiye de değişebiliyor tabii fazla takmamaya çalış içini ferah tut ve bi kaç gün içinde test yap hayırlı haberlerini alırız inşallah umarım bebişine kavuşursun:emzirme:

Merhaba arkadaşlar,ben de bu sitede eski bir okuyucu,yeni bir üyeyim.Bugün reglim gecikeli 5 gün oldu.Aynı regl olacakmış gibi belimde ağrı, göğüslerde gerginlik, kasıklarda ağrı, hatta ani hareketlerde sancım var.Ama hala gelen giden bişey yok.
Dün eczaneden aldığım idrar testini yaptım,sonuç negatifti.Birkaç arkadaş testi erken yaptığımı söyledi."1 hafta,10 gün geçtiğinde sağlıklı bu testler" diyorlar.Ama internete baktığınızda "Adet kanaması 2-4 gün geciktiğinde gebeliği tesbit eder" deniliyor.
Kafam iyice karıştı.
Ya testten teste fark var ve ben dandik bi test aldım :)
Ya idrarımdaki HCG seviyesi henüz çok değil
Ya da hamile değilim.
Test yapan arkadaşlar sakıncası yoksa marka yazabilir mi?

Merhaba arkadaşlar,ben de bu sitede eski bir okuyucu,yeni bir üyeyim.Bugün reglim gecikeli 5 gün oldu.Aynı regl olacakmış gibi belimde ağrı, göğüslerde gerginlik, kasıklarda ağrı, hatta ani hareketlerde sancım var.Ama hala gelen giden bişey yok.
Dün eczaneden aldığım idrar testini yaptım,sonuç negatifti.Birkaç arkadaş testi erken yaptığımı söyledi."1 hafta,10 gün geçtiğinde sağlıklı bu testler" diyorlar.Ama internete baktığınızda "Adet kanaması 2-4 gün geciktiğinde gebeliği tesbit eder" deniliyor.
Kafam iyice karıştı.
Ya testten teste fark var ve ben dandik bi test aldım :)
Ya idrarımdaki HCG seviyesi henüz çok değil
Ya da hamile değilim.
Test yapan arkadaşlar sakıncası yoksa marka yazabilir mi?
------------------
cnm benım merhaba bende bugun uye oldum senın yasadıgın sorunlarını bende bu hafta yasadım 6 gun gecıktı adetım ama dun adet oldum.ınsallah sen hamılesındır..

kızlar az önce siteye üye oldum.ama takip ediyodum yazdıklarınızı.sadece 1 kere korunmasız ilişkiye girdik ve ben ilişki sonrası ayaklarımı yukarı diktim yarım saat bekledim öyle.2 gün sonra sağ kasığımda ağrı başladı. hala dahada devam ediyo. ve dün adet olmam gerekiyodu olmadım. bugün sadece 1 damla gelmiş varla yok arası.sizce hamilemiyim ?

Geri