kızlar az önce siteye üye oldum.ama takip ediyodum yazdıklarınızı.sadece 1 kere korunmasız ilişkiye girdik ve ben ilişki sonrası ayaklarımı yukarı diktim yarım saat bekledim öyle.2 gün sonra sağ kasığımda ağrı başladı. hala dahada devam ediyo. ve dün adet olmam gerekiyodu olmadım. bugün sadece 1 damla gelmiş varla yok arası.sizce hamilemiyim ?

hosgeldın cnm aramızda bende dun uye oldum..hamıle olabılırsın cnm test alıp yapsana cıkar ınsallahh hamılesındır

merhaba arkadaslar ben simdi siteye uye oldum vede uzun zamandir yzdiklarinizi okuyorum benim sizin anlatiginz gbi mide bulantim yok bas donmemde yok fakat asiri uyuyorum bide sol kasigim agriyor reglime 3 gun kaldi regli olcakmis gbi hissimde var
bide bacaklarimin ustuyle belim cok agriyor kafam cok karisti sizce hamile olablrmiyim

merhaba arkadaslar ben simdi siteye uye oldum vede uzun zamandir yzdiklarinizi okuyorum benim sizin anlatiginz gbi mide bulantim yok bas donmemde yok fakat asiri uyuyorum bide sol kasigim agriyor reglime 3 gun kaldi regli olcakmis gbi hissimde var
bide bacaklarimin ustuyle belim cok agriyor kafam cok karisti sizce hamile olablrmiyim

benimde kasik agrilarim oldu ama adetim gecmisti, ama senin analtigin gibi agrilar gebelik belirtisi olabilir. bi bekle bakalim adetin gelmezse, bi hafta gectikten snra test yap..hakkinda hayirlisi :)

tessekur ederm cvp verdigin icin biz 3 aydir bebek dusunuyoruz 3 ay oncede reslim 20 gun gecikmisti ve de testte pozitif cikmisti snr doktora gittim doktor hamile degilsin dedi
bu sefer test almak istemiorm hayal kirikli oluo sizinde kasiklariniza agri griomudu sadece sol tarafiniza bide bacaklarinizin ustu kas agrisi gbi agriyormuydu?

tessekur ederm cvp verdigin icin biz 3 aydir bebek dusunuyoruz 3 ay oncede reslim 20 gun gecikmisti ve de testte pozitif cikmisti snr doktora gittim doktor hamile degilsin dedi
bu sefer test almak istemiorm hayal kirikli oluo sizinde kasiklariniza agri griomudu sadece sol tarafiniza bide bacaklarinizin ustu kas agrisi gbi agriyormuydu?

cnm ınsalah hamılesındır..benımde bı arkadasımın bacaklarının ustu agrıomus bana oyle dedı belkı sende hamılesındır

slm cey82 ben adet günümde kahverengi açık pembe gibi lekelenme oldum 1günde öyle geçti yani büyük ihtimal üstüne görmeydi.üstüne görme normal adet kanamasından farklı olduğunu biliyorum ben şuan 8.haftama giricem hamileyim.sen öyle bişeymi yaşadın?

3 aydır falan cnm yenıyız.. kısmet denemedım test falan bır kac kere yaptım o test falan ınsanın canını sıkıo yapmıyorum artık

Geri