Hanımlar merhaba...foruma ben de bugün katıldım...burdaki paylaşımlar daha önce dikkatimi çekti ve çok hoşuma gitti...ben de direkt olarak kendi sıkıntımı dile getireyim...ben geçen ay,ayın 13 temmuzda regl olmuştum....bu ay belirtilerini hissettim ama hala ne gelen var ne giden...ancak dün sabah tuvalete girdiğimde çamaşırıma bile değmecek kadar az hafif bi koyuluk gördüm.ama dün sabahtan beri hala çamaşırıma bile gelen bişey yok....gebelik sözkonusu olabilir mi sizce...bu arada ben de 3 aylık evliyim...

slm ben 27 temmuzda adet oldum.bırdahakı adetım 29 agustos gıbı daha 14 gun falan var.ama benım goguslerım cok şiş.hashaslaştı.kasıklarım agrıyor.midem bulanır gibi oluyo ama sabah bulantıları degıl gunun herhangı bır saatınde.bırden kasıklarımlarıma agrı gırıyo ve agrı hemen kayboluyor.hamılemıyım dıye cok merak edıyorum.kan testı yaptırsam bellı olurmu adetım gecıkmedı bıle ama cok ıdtıyorum allah ısteyen herkese saglıklı bebişler kısmet etsin.deneyımlı olanlardan cvp beklıyorum sımdıden tesekkur ederım.

nıye kımse cvp yazmıyorrrr.ama artık cok umıtlrnmıyorum bugun yuzumde sıvılce cıkmıs adet olmadn 3-5 gun once cıkardı degılım galıba cevap yazarsanız cok mutlu olucam

ben 2 yılık evlıyım eşimle sekiz ayır bebiş isiyoruz ama biürlü olmuyo ben sizden bu konularlı ilgili ecrubelerinizden bilgi almak isiyorum

1 yil korunmasiz iliskiden snra bazi testler yapiliyo doktor tarafindan, bence biraz daha bekle snra doktorun san ane gibi testler istedigini söyler, ins bu testlere gerek kalmaz :)
slm ben 27 temmuzda adet oldum.bırdahakı adetım 29 agustos gıbı daha 14 gun falan var.ama benım goguslerım cok şiş.hashaslaştı.kasıklarım agrıyor.midem bulanır gibi oluyo ama sabah bulantıları degıl gunun herhangı bır saatınde.bırden kasıklarımlarıma agrı gırıyo ve agrı hemen kayboluyor.hamılemıyım dıye cok merak edıyorum.kan testı yaptırsam bellı olurmu adetım gecıkmedı bıle ama cok ıdtıyorum allah ısteyen herkese saglıklı bebişler kısmet etsin.deneyımlı olanlardan cvp beklıyorum sımdıden tesekkur ederım

hamile olabilirsin ama herhangi bir test icin cok erken bence, hamile olsan bile negatif cikma olasiligi yüksek biraz sabretmeni tavsiye ederim regl olacagi günden 1 hafta snra bir test yaparsan kesin sonucu alirsin, hakkinda hayirlisi :)
Hanımlar merhaba...foruma ben de bugün katıldım...burdaki paylaşımlar daha önce dikkatimi çekti ve çok hoşuma gitti...ben de direkt olarak kendi sıkıntımı dile getireyim...ben geçen ay,ayın 13 temmuzda regl olmuştum....bu ay belirtilerini hissettim ama hala ne gelen var ne giden...ancak dün sabah tuvalete girdiğimde çamaşırıma bile değmecek kadar az hafif bi koyuluk gördüm.ama dün sabahtan beri hala çamaşırıma bile gelen bişey yok....gebelik sözkonusu olabilir mi sizce...bu arada ben de 3 aylık evliyim...

olabilir, bendede ayni sey oldu olmasi gereken günü gecmisti reglim sonra 3-4 damla koyu kahverengi bir leke geldi bitti, o kanamadan bi hafta snra test yaptim ve hamis oldugumu ögrendim, sende bi test al yap, güzel haberlerini bekliyoruz :)

1 yil korunmasiz iliskiden snra bazi testler yapiliyo doktor tarafindan, bence biraz daha bekle snra doktorun san ane gibi testler istedigini söyler, ins bu testlere gerek kalmaz :)

hamile olabilirsin ama herhangi bir test icin cok erken bence, hamile olsan bile negatif cikma olasiligi yüksek biraz sabretmeni tavsiye ederim regl olacagi günden 1 hafta snra bir test yaparsan kesin sonucu alirsin, hakkinda hayirlisi :)

olabilir, bendede ayni sey oldu olmasi gereken günü gecmisti reglim sonra 3-4 damla koyu kahverengi bir leke geldi bitti, o kanamadan bi hafta snra test yaptim ve hamis oldugumu ögrendim, sende bi test al yap, güzel haberlerini bekliyoruz :)

ayy gerçekten mi :))) aynen dediğin gibi kahverengi bir iki damla geliyor dünden beri...ya psikolojik olarak da çok etkiledim ben kendi kendimi...hamiş olduğuma inanmış durumdayım..1-2 gün sonra test alıp bakmalıyım...

gebemiyim

merhaba arkadaşlar ben 27 temmuzda adet gordum.yumurtlama donemlerıme de dıkkat ettık.bırlıkte olduktan hemen sonra kasıklarım da ağrı,genital bölgemde yanma,sık idrara çıkma,göğüsleimde hassasiyet,göğüslerim hiç olmadıgı kadar dikleştı ve göğüslerim ateş gibi.esim dr ona sordum hamıleysen bıle hemen bellı olmaz belkı enfeksıyondur cok umıtlenmeyelım dedı.ama acaıp merak ediyorum 24 ağustosta adet olmam lazım tabı ınsallah olmam da.bu belırtılerı 2 haftadır falan hıssedıyorum.kan testınde cıkarmı yaptırsam.üf esimde bekle dıyıp duruyo gercı 6 gun kaldı ama deneyımlı arkadaslardan yardım ıstıyorum acaba hamılemıyım:sobe:

merhaba arkadaslar ben de uzun zamandır forumlarınızdan takipteydim ve bugün ben de aranıza katılmaya karar verdim. tabi beni de aranıza almak isterseniz. ben 15 aylık evliyim yılbaşnda bebgimi kaybettim. 2.5aylıktı karnımda öldü kalbi durdu ve kürtaj oldum. simdi tekrardan olsun istiyorum gecen ayda beklemistik ama kısmet degilmis. bu ay sanki daha da ümitliyim. bikac gündür sol kasıgımda sancılarım var. gögüslerimde hafif bi sancı var atma belim öyle agrıyoki. ins bunlar regl olmanın belirtisi degildir. regl olmama tam 1hafta var bekliyoruz bakalım. ama esim hafta sonu doktora gidip test yaptıralım diyor. ins hamileyimdir. sizce hamilemiyimdir kızlar bana yardımcı olun. Allahım isteyen herkese nasip etsin eksikligini kimselere göstermesin.

merhaba arkadaslar ben de uzun zamandır forumlarınızdan takipteydim ve bugün ben de aranıza katılmaya karar verdim. Tabi beni de aranıza almak isterseniz. Ben 15 aylık evliyim yılbaşnda bebgimi kaybettim. 2.5aylıktı karnımda öldü kalbi durdu ve kürtaj oldum. Simdi tekrardan olsun istiyorum gecen ayda beklemistik ama kısmet degilmis. Bu ay sanki daha da ümitliyim. Bikac gündür sol kasıgımda sancılarım var. Gögüslerimde hafif bi sancı var atma belim öyle agrıyoki. Ins bunlar regl olmanın belirtisi degildir. Regl olmama tam 1hafta var bekliyoruz bakalım. Ama esim hafta sonu doktora gidip test yaptıralım diyor. Ins hamileyimdir. Sizce hamilemiyimdir kızlar bana yardımcı olun. Allahım isteyen herkese nasip etsin eksikligini kimselere göstermesin.

hoşgeldinnn....bebeğini kaybetmene üzüldüm..umarım allah bi daha yaşatmaz...umarım gönlünce bebişini kucağına alırsın....

test alıp yapmadım hala....ama az önce pembemsi biraz kanamam geldi :((( çok moralim bozuldu..sanırım bebişş yokk :((((

Geri