Nurcum merhaba;
Naptınn??merak ettim!!!!

ben bişi yapmadım valla hala beklemedeyim cicilerim kakarmış azcık bide baş dönmesi var arada kasıklarım sızlıyo saniyelik bişii bide karnıma birden batma oluyo bu kadar sen bu gün test yaptırmıycakmıydın ne oldu vazmı geçtiin:date:

ben bişi yapmadım valla hala beklemedeyim cicilerim kakarmış azcık bide baş dönmesi var arada kasıklarım sızlıyo saniyelik bişii bide karnıma birden batma oluyo bu kadar sen bu gün test yaptırmıycakmıydın ne oldu vazmı geçtiin:date:

Bugün gitcektim ama eşim dedi Çarşamba günü yapalım. Sabredemiyorum aslında hatta bugün çaktırmadan test alayım dedim ama dayancam artık...

Bugün gitcektim ama eşim dedi Çarşamba günü yapalım. Sabredemiyorum aslında hatta bugün çaktırmadan test alayım dedim ama dayancam artık...

çaktırmadan çaktırmadan eczaneleri zengin ettik zaten hahaha valla işte bende bekliycem eşime kalsa sabret ay sonuna kadar unut dio stresten geciktiriyosun belki dio ama napiim haftaya p tesi yaptırıcam dayanamam ben hem yoksa çaresine bakar çalışmalara başlarız bekle bekle nereye kadar....:hıms:

çaktırmadan çaktırmadan eczaneleri zengin ettik zaten hahaha valla işte bende bekliycem eşime kalsa sabret ay sonuna kadar unut dio stresten geciktiriyosun belki dio ama napiim haftaya p tesi yaptırıcam dayanamam ben hem yoksa çaresine bakar çalışmalara başlarız bekle bekle nereye kadar....:hıms:

Yok ben bekleyemem o kdara. Bişi olmazsa Çarşamb inş yaptırcam. Evet ya haddi hesabı yok aldığım testlerin. Çalışmalara başlarız da regli olmadan nasıl olcak o???

kızlar belırtıle hıc guvenmıyorum artık benım adetım duzensız oluyor polıkıs over var bu ay okadar umıtlıydımkı ğoğuslerım cok sızladı halade sızlıyor kasık ağrısı ağızda metal gıbı değışıklık hesınde yaşadım ama ne 10 gecıkme sonunda adet olum hemı cok yoğun sekılde fazla takmak ıyı olmuyor

pirenses dediğin gibi çok takmak da adeti geciktiriyor, Allah doğru zamanda hayırlısını versin.

kızlaaarrr ben de meraktayım aklınızda olsun bizi habersiz bırakmayın, öpüyorum sizi..

slm arkadaşlar (Tunaa, nurum, aymelek, beklenenbebiş)
Ben bir hafta bekliycem aslında yarın gidecektim ama dr um izindeymiş sadece test yaptırmıycam aynı zamanda eğer reglim gecikmişse ultrasona falan da girmeyi planlıyorum size bilgi veririm. Herşeyin hayırlısı olur inş

Ayrıca şu gebelik testleri de hep negatif çıktı. Muhtemelen reglim gecikti. Çok umutlanmıyorum o nedenle...Nur sen de mutlaka bizi haberdar et olur mu...Hadi ii haberler verirsin inş...

Geri