mrb geçmiş olsun, inş adetini geciktiren kist değil bebiştir. Allah gönlüne göre versin..

Teşekkür ederim Tunacım inşallah dilediğin gibi olur... ihtimallerde beni sanki yanıltıyor gibi geliyor ama şu test kafamı karıştırma dı değil :S İnşallah hepimizin bebişi olur :)

Teşekkür ederim Tunacım inşallah dilediğin gibi olur... ihtimallerde beni sanki yanıltıyor gibi geliyor ama şu test kafamı karıştırma dı değil :S İnşallah hepimizin bebişi olur :)

amin canım inşallahhhh :) test yapacaksan adetin birkaç gün geçince direk kan testi yaptır en güveniliri o, sonuçları da bizlerle paylaşmayı unutma..

Mrb ben yeni üye oldm benim bi sorum olcak gebelik testleri ne zaman kesin sonuc verir yardm edeblrmsnz...

mrb hoşgeldin aramıza, canım gebelik testi için kan testi en garantisi. beklenen adet tarihinden 1-2 gün önce veya o gün sonuç verir, idrar testi ise adet tarihin geçtikten yaklaşık 1 hafta sonra doğru sonuç verir diye biliyorum. umarım yardımcı olmuşumdur, Allah gönlüne göre versin..

Tsk ederm tunaa adetm 4 gün gecıkt acaba yapsm cıkrm yoksa biraz daha beklesmi diger belirtiler var gibi ama psikojk olmasndn korktgm icin kendimi ümitlendrmk istemiym çünkü sonu hüsran olunca insan cok kötü oluyo...

Tsk ederm tunaa adetm 4 gün gecıkt acaba yapsm cıkrm yoksa biraz daha beklesmi diger belirtiler var gibi ama psikojk olmasndn korktgm icin kendimi ümitlendrmk istemiym çünkü sonu hüsran olunca insan cok kötü oluyo...

biliyorum canım kötü bir duygu o, benim geçen ay 8 gün gecikti bşy yokmuş aslında çok üzülmüştüm, sen istersen biraz daha bekle, ama kan testi yaptırsan kesin çıkar, hadi bakalım inş sonucu öğrenince yazarsın.

bembeyaz Umutların tükenmesin eğer bir sorunun olsaydı ilk çocugun olmazdı belkide zaman problemi yaşıyorsun bu sebepten dolayı yeni bir bebiş gelmiyor hem sonra sıkma canını en azından senin bir tanecik kızın var. Belkide yeni bir bebeğin gelme zamanına biraz daha var. Dualarım seninle inşallah hayırlısı ile güzel bir bebişe sahip olursun ve kızın yalnız kalmaz...

izmirli iyi dileklerin için teşekkür ederim ben de senin için dua edicem. Eğer bu bir sınav ise en güzel şekilde sabrederek iyi sonuçlarla atlatmamız hepimiz için tek duam.

Geri