mrb arkadaslar benmde adet olmama 3-4 gun var merakla gunlerın geçmesını belıyorum 2.5 aylık evlıyım ama bebek dusunuyoruz ve korunmuyoruz kasıklarım agrıyo ama bı yandan da hafıf sancılarım var oof hamılemıyım acaba

mrb arkadaşım sende durumlar nasıl kasık ağrısı hep oluyo ama kesin bişey diyemiyoruz adetin gelmediyse bi test yap bakalım Allah gönlüne göre versin ...

merhaba kızlar adım gizem yeni üye oldum ben evleneli 1 yıl oldu ve 5ay önce bir düşük yaptım şimdi ise cocuk istiyorum size bi sorum olcak ben bilmeden hamileyken iğne vurundum doktorlar bana kansızlık dedi başka doktora gittim rahimde iltihap var dedi sonra 10 tane iğne verdi onu kullandım birdaha gidemedim çünkü çok pahalı bi doktordu şimdi ise korkuyorum bu ay hastalandım olmadı hamile değilmişim yardım edin dertleşmek istiyorum sizinle

KIZLAR merhaba ismim nilüfer yeni katıldım 1 senelik evliyim temmuz ayında bi düşük yaptım 1.5 aylıktı bilmiyordum üstüne görmüşüm o sıra bi iğne vurundum ondanmı düştü bilmiyorum 2 doktora gittim birisi kansızlık ikincisi rahimde iltihap oldugunu soyledı 10 tane antibiyotik iğne kullandım ama sonra gidemedim doktor muayenesi çok pahalı geldi geçmiştir diye düşündüm bu ay hamile kalamadım ve çok korkuyorum allah rızası için bi fikir verin arkadas olarak bi cevap yazın

Arkadaşlar merhaba bende yeni üyelerdenim..yaklaşık 25 günlük evliyim evlendikten bir hafta sonra regl oldum,ama 5 gün süren reglim 2 gün sürdü.bebek istediğimiz için hiç korunmadık ,ve şimdi ikinci adetimede yaklaşık 11-12 gün falan var ve bende bazı belirtiler var,mesela şöyle,hani çok yemek yerizde sürekli yediklerimiz boğazımıza gelir gider,azda yesem böyle oluyo çokta,ve bu gün boyu devam ediyo,akıntım olurdu ama şimdi fazlalaştı,beyaz ve katı ,tansiyon düşmeleri oluyo,sürekli uyumak istiyorum,pisklolojik durumlarda olabilir diye düşünüyorum ama ,kendimi çok iyi dinliyorum,vişne suyunu hiç sevmeyen ben sabah akşam onsuz yapamaz oldum.acaba kan testi yapsam şuan çıkarmı?

merhaba gizem,benim bi arkadaşımda da iltihap vardı,doktor fitil verdi,kullandı,ve hemen hamile kaldı,bence sen ilaçlarını falan al yanına bi devlet hastanesine git,ve bilinçsizce sakın bişey kullanma derim,eminim çok büyük bi sorunun yoktur,iltihap bebek isteyenlerin en büyük düşmanı,ayrıca kendine çok dikkat etmelisin,hergün iç çamaşırını değiş,hatta ütülemeden giyme,ve sabun vs. gii şeylerle yıkama vajinanı,ayrıcaa hep kuru tutman gerekiyo,ıslak kalınca mikrop ,bakteri üremesi çok kolay oluyo,duştan sonra bile fön makinesinin soğuk kısmıyla kurut öyle giy çamaşırını,benim bildiklerim bu kadar ,ama emin ol işe yarar bilgiler bunlar...

mrh kızlar benim bir sorum olacak bugün gebelik testi yaptım ikinci çizgi hafif belirgin çıktı bir kaç saat sonra tekrar yaptım oda aynı hafif belirgindi sizce hamilemiyim

mrh kızlar benim bir sorum olacak bugün gebelik testi yaptım ikinci çizgi hafif belirgin çıktı bir kaç saat sonra tekrar yaptım oda aynı hafif belirgindi sizce hamilemiyim

mrb dogam ,kesin sonuç için bence kan testi yaptır olabilirde olmayabilirde ama inşallah hamişsindir hadi bakalım hayırlısı bizede haber verirsen kesin sonucu sevinirim ....

Bana yardım edın!!!

slm melekler bende bu sıteye yenı üye oldum burası cok güzelmıs ya. ben 5 aydır evliyim ve esımle cocuk istiyoruz ilk denemede heralde tututturduk ama tamda emin degilim bana yardımcı olursanız sevınırım adetımın üzerınden 5 gün gectı test yaptım ama ıkıncı cızgı cok silik cıktı bende kadın doktorundan randevu aldım ama ıkı hafta sonraya randevu verdı sizce hamılemıyım karnımda sancı gırıp gırıp cıkıyo gögüslerım ıyce sistiler ve üzerımde bır yorgunluk var bana cvp yazarsanız cok sevınırım hepınıze hayırlı aksamlar:)

selam bende aynısı yaptım ıkı cızgı cok hafıf bellydı sonra ıkıncı sefer denedım bır kac saat sonra gene aynısı cıktı suan doktor randevusunu beklıyorum bakalım ne dıycek ınsallah ıkımızde hamıleyızdır

Geri