melek40 adetin 5 gün geçmiş testte de biri net biri silik çizgiler belirtiler de uyuyor bence hamilelik belirtisi benimki öyle olmuştu çünkü.eğer iki hafta beklemek istemiyorsan sana en yakın sağlık ocağına gidip kan testi yaptırabilirsin Allah gönlüne göre versin

melek40 adetin 5 gün geçmiş testte de biri net biri silik çizgiler belirtiler de uyuyor bence hamilelik belirtisi benimki öyle olmuştu çünkü.eğer iki hafta beklemek istemiyorsan sana en yakın sağlık ocağına gidip kan testi yaptırabilirsin Allah gönlüne göre versin

Insallah canım ama duydugum kadarıyla daha erkenmis kan testı ıcın belkı kanda negatıf cıkabılımıs moralım bozulmasını ıstemıyorum bu yüzden dr. bekleyeyım dıyorum. ama sence bu karın sancılarım normalmı?

melek40 sancılar normaldir umarım ama sen yine de sonuçtan emin olana kadar kendine dikkat et dinlen sitresten de olabilir bu belirtiler gönlünü ferah tut sonucu merakla bekliyorum

Arkadaşlar ben hamileyimmmmmm:)adetim 2 gün geçti,idrar testinde ikinci çizgi silik çıktı,hemen bi hastaneye gittim,beta testide doğruladı 275.43 falan çıktı,doktor hamilesiniz dedi,aradan 3 gün geçti özel bi hastanede detaylı muayne oldum,beta testi yapıldı yine bu sefer 1223 küsür çıktı,yani hergeçen gün artıyo:) ama kesecik gözükmedi daha önümüzdeki hafta tekrar baktıracam ,çünkü daha çok küçükmüş,4 hafta 4 günlükmüş bebişim:) Allahım isteyen herkese çifter çifter versin inşallahh..

gül deniz tebrik ederim, bebeğini inşallah sağsalim kucağına alırsın..
arkadaşlar ben de 4 aylık evliyim en başından beri bebek istiyoruz ancak olmadı. en son 1.5-2 ay önce adetim 4 gün gecikmişti, kesin oldum demiştim ama kan testinde negatif çıktı. adetim hep düzenli gelirdi o yüzden ümitlenmiştim ama boşa çıktı ümidim. şimdi adetime 6 gün var, ama son günlerde çok fazla akıntım oluyor. onun dışında uyanmak da çok zorlanıyorum işe giderken hatta iş yerinde bile uykum geliyor gözümü zor açıyorum. bir de iştahım fena halde arttı. ama bunların dışında sizin dediğiniz şeyler olmuyor mesela bulantı, sırt ağrısı, kokulara hassasiyet. şimdiden belli olur mu onu da bilemiyorum. gebelik testi yaptrmaya korkuyorum, lütfen yardımmm...

reglının belırtılerıde hamılelık belırtılerı gıbı oluyo bende.mıde bulantısı,uyku,iştah artısı yada kapanısı ne bılım hemen hemen aynı neden acaba

Geri