5 ve üzeri gebelik oluyor canım..

slm ben yeni katıldım benim de bebişim yok eşimle olmasını çok istiyorum adetime 1 gün kaldı işaallah olmam

benimde adetime 1 gü kaldı bende heycanla bekliyorum.. daha önce yani 5 gün önce test yaptım negatşf çıktı ancak arkadaşlar test için çok erken oldupunu söylediler.. testin doğru çıkması için adet tarihini geçmesi gerekiomuş.. napalım bende bekliyorum işte

Herkese selamlar Rabbim hepimize Annelik duygusunu yaşatmayı nasip etsin inş. Arkadaşlar 2 ay önce rahim filmi cekitirdim çok Şükür temiz ve tüplerim acık
rahim filminden sonra bir kez adet oldum, şuandada adetime 2-3 gün var Anne olmak duygusu beni belirtilere sürüklüyor pijkolojıktir diyorum ama daha fazla dayanamadım sizlerle paylaşmak ve tecrübeli arkadaşlardan yorumlarını bekliyorum..
Adetime 3-4 gün var 2 gündür gaz sancısı beni maf etti ishal oldum desem sürekli wc gitmeye ihtiyac duymuyorum bir kac saniyelik bıcak saplanması gibi karnıma kramplar gırıyor, bügün test yaptım negatif cıktı, dikkatimi ceken idrarımda beyaz tortular vardı halsiz ve yorgunluk hissi de var tüm belirtilere piskolojık deyıp kendımı kaptırmamıştım takı bugun idrarımda beyaz tortuları görünceye dek hamilelik belirtisi midir acaba ????*
yorumlarınıza ihtiyacım var......

slm benim sizlere sorum adetim 12 gün geçikti gebelik belirtim yok evde test yaptım negatif çıktı bu halde olupta kan testinde hamile olan var mı lütfen cvp

slm arkadaşlar bende siteye yeni üye oldum burası çok güzel bende 19 aylık evliyim 4 aydır korunmayı bıraktım ama bir türlü olmadı bakalım bu adetime 6 gün var heyecanla bekliyorum benimde normalde adetime yakın gögüslerimde şişkinlik belimde ağrı ouyor birde sivilceler çıkıyor alnımda benim gibi olan var mı ?

arkadaşlar bende siteye yeni oldum. Bende de mide bulantısı sabah kalktığımda oluyor, başım çok ağrıyor, karnım şiş, belim ağrıyor, göğüslerim şiş ve ağrıyor, sürekli acıkıyom ve yedikçe yiyesim geliyor, hastalığıma da 6 gün var fakat ben on gündür bu belirtiler var acaba hamile miyim sizce arkadaşlar??

arkdaşlar benim adet günüm geldi ama hala kahverengi bir akıntı geliyor ama adet kanı değil.bir türlü gelemedi kaç gündür.çatlatma iğnesi vuruldum bu ay ondan bir iki gün sonra başladı akıntı hala devam ediyor kasıklarımda da ara ara sancı oluyor.bunları yaşayıpta hamile olan var mıııı yazsın lütfeeeeeeenn :(

arkadaşlar bende siteye yeni oldum. Bende de mide bulantısı sabah kalktığımda oluyor, başım çok ağrıyor, karnım şiş, belim ağrıyor, göğüslerim şiş ve ağrıyor, sürekli acıkıyom ve yedikçe yiyesim geliyor, hastalığıma da 6 gün var fakat ben on gündür bu belirtiler var acaba hamile miyim sizce arkadaşlar??

mrb ceylin ,bu dediğin belirtiler bendede her ay oluyo ama adetim geliyo malesef bence bekle hastalığın gelmezse bi kaç gün sonrasında test yaparsın inşallah dilediğin gibi olur ..

Geri