Hamilemiyim hamilelik nasıl anlaşılır?

Merhaba, dün adetim olmaliydi, olmadi, geçen ay adetim iki gün önce geldi ve sadece 3-4 gün sürdü ki genelde 6-7 gün sürüyo. Her ay düzenli olurdu normalde. Bulantilarim oluyo, bas agrisi, sirt agrisi oluyo. Kasiklarim sertlesti, asiri derecede yorgun hissediyorum bu aralar çok uyuyorum. Hamilelik testi yaptim bugün ve negatif çikti..
Mensiniz 3 gün sürmüş bu normaldir. Her ay mens kanaması aynı miktarda olmaz . Döneminiz gerçekleştiğine göre gebe değilsiniz. Test sonucunuzda durumunuzu doğruluyor. Emin olmak , kuşkunuzu gidermek için hcg testi yapın.

merabalar ben 25 yaşındayım.bir senelik evliyim hipotroidi hastasiyim.bebek istiyorum.gebe kalabilmek için adetten sonra kacinci günlerde iliskiye girilmelidir?bide evde yapilan gebelik testlerinin doğru çıkması için adet kaç gün gecikmiş olmalıdır?

Merhaba, internet sayfalarında yumurtlama gününü yaklaşık olarak tahmin eden hesaplayıcılar var , bu hesaplayıcıları kullanarak yumurtlama gününüzü belirleyebilirsiniz. Gebelik testinide adetinizde gecikme olursa yaparsınız. İlk sorunuza dair detaylı bilgiler için aşağıda yer alan linkleri ziyaret ediniz..

Nasıl Hamile Kalırım ?

Hangi günlerde kolay hamile kalırım ?

Sevgilim şüpheli ilişkiden sonra adet oldu. Gününde olmuştu gecikme yoktu. Adet devam ederken ve bittikten sonra da hamilelik belirtleri olduğunu söyledi. Göğüslerde karıncalanma mide bulantısı. Bu durum da gebelik durumu nedir tek yapmamız ne kadar doğru sonuç verir?

4 şubatta eşimle ilişkiye girdik 2 defa içime boşaldı en son 19 Ocak’ta adet olmuştum 14 Şubat gecesi kan testi yaptırdım negatif çıktı ertesi gün pembemsi bir kan geliyor şuan ama çok fazla değil ki benim aşırı ağrılı olur hastanelik olurdum ve kahverengi gelirdi yerleşme kanımı bu yoksa hamilemiyim

4 şubatta eşimle ilişkiye girdik 2 defa içime boşaldı en son 19 Ocak’ta adet olmuştum 14 Şubat gecesi kan testi yaptırdım negatif çıktı ertesi gün pembemsi bir kan geliyor şuan ama çok fazla değil ki benim aşırı ağrılı olur hastanelik olurdum ve kahverengi gelirdi yerleşme kanımı bu yoksa hamilemiyim

Adet gecikmesi olmadan gebelik testi yapmışsınız bu nedenle sonucu dikkkate almayın. Son adet tarihiniz 19 ocak , adet tarihiniz 3-4 erken gelebilir. Yani gördüğünüz kanama ya adet başlangıcı yada yerleşme kanaması. Bunun dışında bir kaç durumda lekelenmeye neden olabilir. 19 şubatta adetiniz gerçekleşmez ise gebelik testi yapın.

İlişkiye girdim iki defa boşalma oldu üstüne adet gördüm hamile olma ihtimalim varmı

Selamlar. Korunmalı bir ilişkiden sonra eşim prezervatifin ucunda sperm görmediğini söyledi. 10 gün sonra normal tarihimde regl oldum. Fakat yorgunluk ve baş ağrısı problemleri yaşıyorum. Göğüs uçlarımda da koyulaşma var. Bu belirtiler yüzünden üstüne görme denen durumu yaşadığımdan şüphelenmeye başladım. Ama adet kanımda farklılık yok, koyu ve sık. Sizce ihtimal nedir? Teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri