Hamilemiyim Korkuyorum

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Hamilemiyim Korkuyorum
Hamile olmak istemiyorsunuz, yada hamilelik sürecinden korkuyorsunuz. Korkularınızı ve sorularınızı bu başlık altından sorabilir anında cevaplar alabilirsiniz.

Admin'im tam benim aklımdaki soru bu malesef.Burada bu kadar hamile kalmak isteyen melek varken böyle bir şeyi korkuyla sormak da garip oluyor.Allahım hepsinin gönlüne göre versin.

Benim sorum şu,normalde hep düzenli adet görürdüm ama bu sefer 3 gün gecikti,4.gün geldi.Adet olmamı beklediğim günden 4-5gün önce sevgilimle sürtünme yoluyla iliskiye girdik.Bosalma filan olmadı kesinlikle,ama bosalmadan önce gelen sıvıdanda hamile kalınabiliyormus internetten arasıtrdım.Benim adetim 3 gündür gelmeyince sinir stresten uykularım kactı,tahmin edebilirsiniz daha kimseyle birlikte olmamısken böyle gebe kalmaktan cok korktum,hep agladım falan.Bugun adet oldum işte ama daha öncekine göre az geldi.Üstüne görme olabilirmi diye korkuyorum.Hamilemiyimdir sürtünme yoluyla öyle hamile kalınır mı dersiniz meleklerrr??? :(

Admin'im tam benim aklımdaki soru bu malesef.Burada bu kadar hamile kalmak isteyen melek varken böyle bir şeyi korkuyla sormak da garip oluyor.Allahım hepsinin gönlüne göre versin.

Benim sorum şu,normalde hep düzenli adet görürdüm ama bu sefer 3 gün gecikti,4.gün geldi.Adet olmamı beklediğim günden 4-5gün önce sevgilimle sürtünme yoluyla iliskiye girdik.Bosalma filan olmadı kesinlikle,ama bosalmadan önce gelen sıvıdanda hamile kalınabiliyormus internetten arasıtrdım.Benim adetim 3 gündür gelmeyince sinir stresten uykularım kactı,tahmin edebilirsiniz daha kimseyle birlikte olmamısken böyle gebe kalmaktan cok korktum,hep agladım falan.Bugun adet oldum işte ama daha öncekine göre az geldi.Üstüne görme olabilirmi diye korkuyorum.Hamilemiyimdir sürtünme yoluyla öyle hamile kalınır mı dersiniz meleklerrr??? :(
Ya öncelikle üzüldğümü belirmek isterim yani evlilik öncesi bu tür şeyler hoş değil.Ya bi anda içine bo....saydı da gebe kalsaydın??adetten 4,5 gün önce gebe kalman zor eğer adetlerin düzenliyse tabi.Yumurtlama zamanın geçmiş yani.Gebe kalman için spermlerin yumurtayla buluşması lazım korkma yani.Cevap belki geç oldu biraz ama yine de kork bence çünkü bi anda oluverir hiç bişe anlamazsın karnında görüverirsin bebeği ALLAH muhafaza..Özel hayatınıza karışmak gibi bi hadde sahip değilim kesinlikle ama mümin olarak mümin kardeşimi de uyarmakla mükellefim.Aman arkadaşım şeytana uymayın ne hacı ne hocayım yanlış anlaşılmasın ama şeytana dur demek elinizde..

Merhabalar Derya Aşkın,

Biz kadınların malesef bu durumu hep vardır " acaba hamilemiyim acaba oldumu " bitmek tükenmek bilmez bu soruların ve kafamızdaki kurguların sonu. Hamile olma ihtimaliniz çok çok düşük. Yok diyemiyorum ama çok düşük. Bu site üzerinden binlerce kadın hamile kalabilmek için tam birliktelik yaşıyor ve hamile olamıyorken, sizin olmanızı çok düşük ihtimal olarak görüyorum. Üstüne görme durumuda olduğunu sanmıyorum. Tatlım bi daha biraz dikkat et bu durumlara lütfen. Hamile kalırsan evlide değilsin, çok zor durumda kalırsın.

7 kasmda başımdan üzücü bir olay geçti.. korkudan sürekli evde idrarla yapılan gebelik testleri yaptım sürekli negatif çıktı.. 19 kasım ve 16 aralıkta ksa süren sanırım adet gördüm ama çok ağrılıydı.. üstüne görme diye bir şey okudum ve ondan korktum,kasık ağrılarım geçmedi sanki karnım gn geçtikçe şişiyr gbi geliyor.. sonra 23 ve 28 aralıkta kanda beta hcg testi yaptırdım ilk test <1.20 mUI/ml negatf,ikinci testte <1.20mUI/ml çıktı sanırım gebe değilim ama şimdide dış gebelk dye bir şey okudum ve ondan korkuyorum olma ihtimalim var mı bilgi verrseniz sevinirim :((

Merhaba,
Düzensiz adet sorunum var ve daha öncede 2 ay geciktiği olmuştu.En son 15 kasım 2011 de hasta oldum ve bugün tam 2 ay oldu bu sürecte 4 tane hamilelik testi yaptım herbirinde negatif çıktı,En son %100 sonuç veren bir test yaptığımdada sonuç negatifti.Son zamanlarda hastalık düzenim normalleşmeye başlamıştı sizce sebebi nedir acaba hamilemiyim yoksa bir sağlık sorunum mu var?

selam kızlar çok korkuyorum yardım edin
ben 16 yaşımdayım yaklaşık bir ay kadar önce sevgilimle ilişki yaşadım fakat tam anlamıyla değil şimdi ise adet dönemim fakat bir türlü olamıyorum ara ara kasıklarımda ağrı oluyor fakat bu adet sancısı değil karnım şişiyor ( ki bu bir ayda mümkün değil ) vajinal sıvılarım arttı ve karnımda bi atma hissi var tüm bunlara dayanarak bir soru sormak istiyorum tam anlamıyla ilişki yaşamamış olsakta ele bulaşan bir sıvıdan veya zevk suyundan yada iç çamaşırımın üzerinden hamile kalmış olabilir miyim yardım edin lütfen

Canm bu yasta boyle yapmanız cok ayıp hadı evlenseydınız anlardım sana bısey demek ıstemıyoeum ama bence hamilesin

Sevgilimle iliskiye girdik yani ben ciplaktim ama onda kilot vardi vajinasina 3-4 cm girdm dha onceleri de yaptik ama kan gelmemisti korktum zevk suyu vajinasina bulasmis ve adetinden 7 gun gecti hala olmadi hamile kalirmi ve kizligi bozulmus mudur lutfen yardim edin

Merhaba ben 1 ay once sevgilimle surtunme yoluyla iliski yasadim.. Adetlerim normalde duzensizdir.. Adetimden 2 gun gecti hala olmadim.. Bosalma vajinamda olmadi ama zevk suyundan korkuyorum hamilelik belirtilerinin hic birini tasimiyorum sizce hamilemiyim boyle birsey mumkun mu ne olur yardim edin

Geri