Selam kolay gelsin çok acil yardıma ihtiyacım var :(geçen hafta nişanlımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik hafif bir şekilde vajinama boşaldı hemen söyledi o anda hemen kalkıp bol bol yıkadım aradan 3 gün falan geçti ertesi gün hapı varmış Birgün geç kaldım ama yinede o hapı aldım. Korkuyorum 3 gün içinde yemekten sonra mide buluntım oldu hap kullandıktan sonra mide bulantısı geçti adet günüme daha var çok korkuyorum psikolojim bozuldu artık yalvarırım yardım edin Allah rızası için :( :(

hamile miyim

hamile miyim yardımcı olur musunuz . Son adet tarihim 10 mart bugün 12si karnımda ağrı var biraz önce yedim ama doymadım kaç gündür aç gibiyim canım herseyi istiyor test yaptım negatif çıktı bebeğimin olmasını çok ıstıyorum bana yardım edin . .

arkadaşlar 1.sayfadan son sayfasına kadar bütün yaşadıklarınızı okudum ben de bebek istiyorum adetime 3 gün var bazı belirtiler var bakalım hayırlısı bu arada dikkatimi çekti muti uzun süredir yok en son hamileyim demişti ne oldu her şey yolundadr inşallah

mutı cnm basın sag olsun cok uzuldum ılk okudugum d a cok sevındım ama sımdı ıze cok uzldum herseyde vardır bı hayır sen canını sıkma

hamilemiyim

adetime 2 var ama bende bazı belirtiler var..örneğin göğüslerimde ağrı,midede yanma,uyku hali,hep açmışım gibi midede kazıntı...cvp beklyrm hamilemiyim..ayrıca bunda 5 gün önce idrar testi yaptım negatf çıktı..

Canim icini karartmak istemem ama benimde aynen oyle oldu ve adet oldum ins hsmilesindir bir an ince kan testi yap hamileysen tehlikeli olabilir.

24 mayıs 2013de adet gördüm süpelerim var adet günümden 2 gün geçti ama tedrginim bulantı var baş dönmesıde ama kusma yok

Merhaba ben bu ay 19unda adet olacaktim fakat geciktirici hap kullandım. Bırakalı bir hafta oldu ama hala adet olmadim. Gebelik testi pozitif çıktı ama emin olamadim ama hap yüzünden yanlış sonuc almış olabilir miyim.. çünkü baska hicbir belirti yok.. eger hamileysem yaklasikbir aylik ama belirti yok hic.

Acaba ? acil cevap lütfen

Iyi geceler,ben 3 cocuk annesiyim,adetim 16 gün kadar gecti,doktora gittim,idrar testi yapti sonuc negatif ,menopoza mi giriyorum yoksa diye sordum,daha var dedi, 10 gün bekleyelim eger hala olmadiysaniz ilac veririz olur dedi ama ben yine de süpheleniyorum hamile olabilirmiyim acaba ? eger hamileysem ilac icmek istemiyorum.Simdiye kadar sadece hamile olunca gecikme oldu,adetlerim cok düzenliydi.Mide bulantisida var,belkide psikolojiktir.Meraktan deli olacam,benim icin cok büyük bir süpriz olacak eger varsa

Iyi geceler,ben 3 cocuk annesiyim,adetim 16 gün kadar gecti,doktora gittim,idrar testi yapti sonuc negatif ,menopoza mi giriyorum yoksa diye sordum,daha var dedi, 10 gün bekleyelim eger hala olmadiysaniz ilac veririz olur dedi ama ben yine de süpheleniyorum hamile olabilirmiyim acaba ? eger hamileysem ilac icmek istemiyorum.Simdiye kadar sadece hamile olunca gecikme oldu,adetlerim cok düzenliydi.Mide bulantisida var,belkide psikolojiktir.Meraktan deli olacam,benim icin cok büyük bir süpriz olacak eger varsa

ne oldu hanis misin canim bekle biraz belki gec dollenmedir bekle 10 gun filan o zaman belli olur yoksa hap alirsin

Geri