Neden kimse beni duymuyorki :clapping:20 gün gecti hala ortada yok deli oldum,3 cocuk var ama aradan 13 senegecti unuttum nasildi hamilelik belirtileri...psikolojik galiba karnim agriyor, belim agriyor karnimin alt kisminda baski hissediyorum akinti falan yok,midem bulaniyor sanki araba tutuyor gibi...bir hafta önceki idrar testinde negatif cikti ama emin degilim yinede cünkü daha öncede ayni sey oldu negatifti ama hamileydim.Doktor hamile degilsin dedi ama.10 gün olmazsa tekrar gel ilac yazarim dedi,carsamba günü 10. gün ilaci icsem mi yoksa kan testimi yaptirsam bilemedim hamile olabilirmiyim acaba ?

kan testi yaptırmayı dene bence :)

Slm kizlar, 10 gün olmadan bugün gittim tekrar doktora ultrasonla bakti görünmüyor hic bisey hamilelik yoktur dedi ama yine tam emin olmak icin kan testi yapti,sonucunu henüz almadim ama progestan isimli bir ilac verdi, hergün kullan dedi adetin gelene kadar, aranizda bu ilac hakkinda bilgisi olan varmi,rahim duvarlarinda hafif kalinlasma var dedi bu neden olabilir ki...

Merhaba arkadaslar, adetim 2gün gecikti evde 2test yaptım negatif çıktı. Ama hiç adet görecekmişim gibi bi Halim yok yanlız akıntılarım çoğaldı ağrım yok. Sizce erkenmi davrandım test için?

Merhaba arkadaslar, adetim 2gün gecikti evde 2test yaptım negatif çıktı. Ama hiç adet görecekmişim gibi bi Halim yok yanlız akıntılarım çoğaldı ağrım yok. Sizce erkenmi davrandım test için?
Slm canim bnmde 2 gun gecikti sirt agrisi karnimin alt tarafi sislik uyku hali hersey var bilmiyrm artk yarin test yapacam insallah hamisizdr canim :):hamis:

meraba meleklerr..yeni katıldım aranıza..3 ay önce 10haftalık düşük yaşadım :((( .. çalışmalara başladık..adetime on gün kala test yaptım silik çıktı..ama henüz kana bile çıkması mümkün görünmüyo..şuan adete tam 1hafta var..arada batmalarım ve akıntı dışında bi belirtim yok..bide fena halde doğuyor içime..:)) .. yorumlarınızı bekliyorumm........ bu arada sağlıkçıyım (anestezi teknikeri) hamiş arkadaşlara normal yada sezeryan hakkında tüyolar verebilirimm ... :)

Mrb arkadslar bzde cocuk cok istiyorz 1 snelik evlyz 4 aydir ugrasiyruz ama olmuo cok uzuluyrum

merhabalar bende adet gecikmesi oldu 20 martta kahverengi leke geldi ama negatif çıktı doktora gittim duphaston 10mg ilacı verdi kullandım şimdi adetim bitmek üzere bugün tekrar doktora gittim estrofem2mg ve klomen 50 mg verdi kullanan var mı

Bnde bilmyrm asl sz bna bi akil verirmsnz bn bakireyim ama bi hata yaptim ve sevgilimle surtunme yoluyla ama kanda ckmayablyrms negatf btn testlerm ama hala belirtilri var nye szce adetm olmadi adet dzenlyci kullandm snra oldu ama kan testni adetm olmdn once yaptrmstm

Geri