1. Esmer43

Esmer43 Forum Okuru

Hamilemiyimdir primolut ilacı kullandım yardım lütfen

Konu, 'Sağlık Soru Cevap' kısmında Esmer43 tarafından paylaşıldı.

sanlimla birlkte olduk.fakat cok aci cektigim için yapamadik.15dk anca yaptk onund 10 dksi vajinaya girmeye calismakla gecti.iki defa yaptik ama uc saat arayla yaptik.ve ikisindede ayni oldu.hep dışa bsaldi.sizce hamilemiyimdir. Ya da 12 gun boyunca primolut diye ilac kullandim birakali bugün 3 gün oldum o yuzden mi adetim olmuyodur bi bilgi verir misiniz acaba

Hamilemiyimdir primolut ilacı kullandım yardım lütfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yardım lütfen !!!

Yardım lütfen !!!

bişey sormak istiyorum.benim adetim bir hafta gecikti.hamile olup olmadığımdan şüpheleniyorum.bazen tek bazen iki kasığıma birden sancı giriyo.elim ayağım buz kesiyo.göğüslerim çok hassas.biraz ayakta durunca belim ağrımaya başlıyo ve sık sık tuvalete çıkıyorum.daha tahlil yapmadım önce size danışayım dedim.sizce hamilemiyim yoksa boşunamı hevesleniyorum
  2. İlaç Yardım

İlaç Yardım

Herkese merhaba kızlar elinizde tüp bebek tedavisinden kalan ilaçlara ihtiyacım var. 3. denememi yapacağım Allah nasip ederse ancak raporlu hakkım kalmadığı için zor durumdayım. İlaçlar çok maliyetli eğer elinde ilaç olan arkadaşlar varsa uygun bir ücret talebiniz de olursa almak isterim. mail adresim emelsunar@mynet.com bana buradan ulaşırsanız çok sevinirim...
  3. primolut N ilaç kullananlar yardım lütfen.

primolut N ilaç kullananlar yardım lütfen.

Merhabalar kızlar ben adet düzensizliği çekenlerdenim. Dokdorum bana iki üç gün kullanmam için Primolut N denilen bir ilaç verdi bu ilacı kullananlar oldu mu ne işe yarıyor adetimi düzene mi sokacak bu ilaç ? Birde acaba bu ilacı kullananlar da adetler düzene girdi mi ?
  4. Ertesi gün hapı kullandım kanamam durmuyor yardım lütfen

Ertesi gün hapı kullandım kanamam durmuyor yardım lütfen

ella ertesi gün hapını iki defa kullandım adetime yakındı normal adet oldum fakat ayın yedisinde adet olacağıma öncesi 27 sinde 10 gün önce oldum ve 10 gündür kanamam durmuyor lütfen cevap yazarmısınız
  5. Primolut kullandım  Hamile olabilir miyim?

Primolut kullandım Hamile olabilir miyim?

Merhabalar 1 hafta kadar primolut adet geciktirici kullandim. Yumurtlama donemini etkilemiyormus adet gunumden 3-4 gun sonra iliski oldu acaba hamile kalır mıyım?

Sayfayı Paylaş