Hamileyim Anneyim Soru Sor

Cevap: Hamilelerin paylaşım alanı!!

kızıl canım tabiki aklıl vermek bana düşmez ama bende esra ile aynı fikirdeyim devam et derim bir cana nasıl kıyarsın rabbimin izniyle birşey olmaz ben hamilelikte ilaç kullanan çok insan tanıyorum hamile olduklarını bilmeden öncelikle benim annembilmerek uzun süre ilaç aldı hamileliğinde rabbim onu sana nasip etmiş vardır bir hayır allahtan dahamı iyi biliyoruz herşeyi unutmayalimki bir imtihan dünyasındayız buda senin imtihanın allah yar ve yardımcın olsun canım kalbini ferah tut ve kalbini alllha bağla herşey yoluna girecek inşallah...

kızıl canım tabiki aklıl vermek bana düşmez ama bende esra ile aynı fikirdeyim devam et derim bir cana nasıl kıyarsın rabbimin izniyle birşey olmaz ben hamilelikte ilaç kullanan çok insan tanıyorum hamile olduklarını bilmeden öncelikle benim annembilmerek uzun süre ilaç aldı hamileliğinde rabbim onu sana nasip etmiş vardır bir hayır allahtan dahamı iyi biliyoruz herşeyi unutmayalimki bir imtihan dünyasındayız buda senin imtihanın allah yar ve yardımcın olsun canım kalbini ferah tut ve kalbini alllha bağla herşey yoluna girecek inşallah...

Gül güzeli tüm iyi dileklerin için teşekkür ederim... Okadar büyük karmaşa içindeyimki ne yapacağımı bilmiyorum... Allahımdan tek dileğim herkese sağlıklı birer evlat nasib etsin hergün dua ediyorum... Ve inanıyorumki dudaklarımızdan çıkan tüm dualar rabbimin kulağına gidiyor... Pes etmek değilde işin diğer tarafındaki sorumluluk beni korkutuyor allah korusun herhangi bir sağlık sorunu olrusa etrafımdaki herkes senin yüzünden sen istedin böyle olmasını dediği taktirde ben yıkılırım....... :S:S:S

Kızılım ne diyeyim bilmiyorum ama karar senin bence devam et derim allahın izniyle hiçbişey olmaz diye düşünüyorum bu kadar olumlu şey söylenmişken ve daha ileri tetkik aşamlarıda olucak 3. ayında ikili taraman varr bence sen elinden geleni yap ona karşı vazgeçme

esoşum inan ne yapacağımı şaşırdım..... Elimden artık geleni bende bilemiyorum gözlerim davul gibi şiştiiiii felaket durumdayımm....

KIZILIM KENDINI BU KADAR SALMA LUTFEN HERSEYDE VARDIR BI HAYIR bılıorum hıc bır benzerlık yok ama ben hamıle oldugumu ogrendıgımde 3 yada 5 haftalıktı bebegım ve ben o zamana kadar sıgara kullandım bunu bebege zararını arastırırken bır sey ogrendım o bıze kendını bellı edene kadar ne yaparsak yapalım zararı cok az olurmus zaten ılk aylarda yanı ılk 3 ay ıcınde bebek anne vucudundan beslenırmıs senın depolarından senınde depolarında o kullandıgın ılacdan depolanmadıgına gore bence vazgecme melegınden hem allah korusun sımdı deıl de dogduktan sonra bı saglık sorunu olsa onu atcan mı basından annelık boyle bısey ıstesende ıstemesende o senın canından bı parca vazgecme bence allah yardımcın olsun allaha emanet olun:d040:

eee daha nedenmeliydi sana canım şu an bebeğinin etklienmediği söylenmiş ve unutmaki sen hiç ilaç kullanmasaydın yine belli oranlarda risk gurubu içerisinde olucaktı bebeğin tüm hamileler için geçerli bir durum riskelr saymakla bitmiyorki hormonlu gıdalardan alda maruz kaldığımız radyasyon vss sen Rabbinden hayırlısını iste ve sevgili arkadaşım vazgeçmek geliyormu içinden hadi en son yüeğinin sesini dinle

ha unutmaki ya bebeğin sağlıklı bi şekilde doğarsa o zmn olumsuzluk karşında sana senin yüzünden diyebilecek insanlar ne diyecekkk

eee daha nedenmeliydi sana canım şu an bebeğinin etklienmediği söylenmiş ve unutmaki sen hiç ilaç kullanmasaydın yine belli oranlarda risk gurubu içerisinde olucaktı bebeğin tüm hamileler için geçerli bir durum riskelr saymakla bitmiyorki hormonlu gıdalardan alda maruz kaldığımız radyasyon vss sen Rabbinden hayırlısını iste ve sevgili arkadaşım vazgeçmek geliyormu içinden hadi en son yüeğinin sesini dinle

ha unutmaki ya bebeğin sağlıklı bi şekilde doğarsa o zmn olumsuzluk karşında sana senin yüzünden diyebilecek insanlar ne diyecekkk

Haklısın canımmmmm... Kararımı verdim sonuna kadar devam diyorummmmmmm :D eşimlede konuştuk eşimin de kanısı hiç bir sorun teşkil etmeyeceği ve biz bu bebeği istiyoruzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz :D

selam.ben 6.5 haftalık hamileyim.ama 4 gündür kahverengi kanamam var.iki tane dr a gittim hiçbiri doğru düzgün beni tatminedici bişey sölemedi,bende en sonunda üniversite hastanesine gittim.kesem ve bebek sağlam gözüküyormuş,bebek yerleşirken kanama olurmuş bazen.hatta ilk kan kırmızımsı sonra kahverengi ya döner dedi dr.
ve gittiğim dr doçentti ve işini sanırım iyi biliyor.içimi çok rahatlattı.
daha kalp atışları belli değil.şuan hcg seviyem 3330 salı günü 19bini aşar dedi dr.
o zamn kalp atışlarını muhtemelen görebiliriz dedi.acaba sizin 6-7 haftalıkken hcg seviyeniz neydi arkadaşlar.ve ne zamn kalp atışlarını duydunuz?
umarım bebeğime bişey olmaz çok hayaller kurdum.
allah herkese sağlıklı bebekler nasip etsin.
sevgiler.

kızıl ötesi sanırım seninle aynı dönem hamileyiz.şuan 6.5-7 haftalıksın sanırım.benim 4 gündür kanamam var ama kahverengi,dr bebek ve kese iyi dedi içim rahatladı ama birde kalp atışlarını haftaya görebilsem çokrahatlıycam.kusmam yok hiçbişeyim yok,çok rahatım.ama iştah yok 1 kilo verdim.boyum 1.68 kilom 54.yani 55 tim 54 oldum.umarımtüm hamileler iyidir:)

Geri