Hamileyim Anneyim Soru Sor

Cevap: Hamilelerin paylaşım alanı!!

evet kızıılımm bende çok ama çok sevindimmmmmm cümelmizinkini Allah bağışlasınnnn ayy iiki varsınız iiki mm varr öpüyorum hepinizii

kızlar yarın izmire sevk edildim.... dr. izmir 9 eylül üniv. farmokoloji bölümüne sevk verdi... Orada kullandığım bu ilaçla ilgili test yapılacakmış bakalım hayırlısı... dualarınızı eksik etmeyin emiiiii :S:S:S

canım ya allah yardımcın olsun inşallah birşey yoktur herşey yoluna girer ya allah onu sana verdiyse vardır bir sebebbi canım alllah hakkında hayırlısını versin inşallah dualarım seninle allah yar ve yardımcın olsun......

canım ebnim kızılımmm dualrımız seninle duam seninlee ikinizde RABBİME emanetsinizz...herşey güzell olacakkk..güzell insannn...ii haberlerle gelll sağlıklı dönünn....kalbimiz sizinle....

neye inanırsan o olur canım iyi şeylere inan iyi olsun ve rabbimden kesinlikle hayırlısını iste

canım bende gülgüzeli gibi düşünüyorum Rabbim onu verdiyse sana vardır bir sebebi hadi hakkında hayırlısı allah yardımcın olsun iyi haberlerini bekliyoruz canım...

dualarımız seninlee..

canım ya dualarımız senınle ıyı haberlerını beklıoruz hersey gonlune gore olsun allaha emanet olun ıkınızde:d040:

Merhabalar ben aranıza yeni katılıyorum sevgili anne adayları..öncelikle kızılötesi umarım bir sorun çıkmamıştır çıksada allahtan önce hayırlısını isteyelim..dualarım senin ve bebişin için..bu arada ben bir kızı olan (allahım bağışlarsa ) 26 haftalık bir kız bir erkek ikiz bekleyen bir anne adayıyım allah hepimize hayırlısıyla bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip etsin inşallah...
sevgiler

Geri