Hamileyim Anneyim Soru Sor

lütfen benı bilgilendirin.....

slm ben nur 5 aylık evliyim eşim çokistedıgı için bebek yapmak için karar aldık 3 aydır ugraşıoruz ama olmuyor her defasında hayal kırıklıgı yaşıoruz artık olsı için çok dua edıorum lütfen çocuk sahibi olanlar veya hamıle olanlar benı bılgılendırsın en son 2 şubbatta adet gördüm normalde bugun hastalanmam lazım ama olmadım bıde benım hiç bel agrım fln olmazdı ama bugun çok kötü belim agrıo bı umut hamıle olabilrmiyimacaba :)

kızlar benimde bugün ilk muayenem var çok heyecanlıyım inşallah bebeğimin küçük keseciğini görürüz 5.haftamdayım ben inşallah tüm hamişler sağlıklı bi şekilde bebeilerini dünyaya getirirler

kızlar benimde bugün ilk muayenem var çok heyecanlıyım inşallah bebeğimin küçük keseciğini görürüz 5.haftamdayım ben inşallah tüm hamişler sağlıklı bi şekilde bebeilerini dünyaya getirirler

sarıgelinnn
benim de yarın regl günüm ama ben hamiş hisseiyorum kendımı.sana da hayırlı olsun.nerden bılıyorsun 5 haftalık oldugunu.adet gecıkınce 5 haftalık mı oluyor.merak etim.bir de bebeğini görürsen paylas bızımle nasıl bır duygu....

merhaba sen_lin kan tahlilindeki değerlerden 5 haftalkık çıktı dün ultrasona girdim bebeğimi gördük bi problem yokmuş ayın 20 sindede kalp atışlarını dinlemeye gideceiğiz ama kanda çıkan 5 haftalık aslında 4 buçuk haftaymış doktor öle dedi şaunda tam 4+4 üm ben

selincim senden dua istiyorum lütfen dua ed bu ay hamiş kalıyım hamişlerin duası kabul olur :( regl olmadan önce ne gibi belirtiler yaşadın

orjnal
inş hamiş olursun.vallahi kendimle beraber tüm isteyenlere allahım bebiş versın diye hep dua edıyorum.inş olacak hepimizin ,senın de olacak inş.benım 1,2 güne kadar bellı olur hayırlısı

merhaba sen_lin kan tahlilindeki değerlerden 5 haftalkık çıktı dün ultrasona girdim bebeğimi gördük bi problem yokmuş ayın 20 sindede kalp atışlarını dinlemeye gideceiğiz ama kanda çıkan 5 haftalık aslında 4 buçuk haftaymış doktor öle dedi şaunda tam 4+4 üm ben

inş gebeliğinde bebeğinde saglıklı devam eder.
hayırlısı olsun.bilgin için sagol

Geri