Hamileyim Anneyim Soru Sor

orjnal
inş hamiş olursun.vallahi kendimle beraber tüm isteyenlere allahım bebiş versın diye hep dua edıyorum.inş olacak hepimizin ,senın de olacak inş.benım 1,2 güne kadar bellı olur hayırlısı

ay canım güzel duan için cok tşkler inşallah hamişsindir ve inşallah hamişizdir ne gibi belirtilerin var ??? yoksa hiç yok ama sadece içinemi doguyor

hamiş arkadaşlar benim hastalığıma 11 gün var ama hiç bi belirtim yok belirti olması gerekir demi tutunmadımı yine bebeğim:(

ay canım güzel duan için cok tşkler inşallah hamişsindir ve inşallah hamişizdir ne gibi belirtilerin var ??? yoksa hiç yok ama sadece içinemi doguyor

yok yok belirtiler var tabi,bence ilk belirti meme ucunun cok agrıması,en belırgın belırtı,diğerleri kasık ve bazen karın agrısı,batma,yemeklerden tiksinti duyma.bende tam tersıu eger hamişsem iştahım acık degıl bişey yemek istmıyorum.sırt agrısı.bunun gıbı klasık belırtıler.inş hepimizin bebişi olur...

hamiş arkadaşlar benim hastalığıma 11 gün var ama hiç bi belirtim yok belirti olması gerekir demi tutunmadımı yine bebeğim:(

eger bebek tutunmussa adet tarıhınden önce 4 gün önce veya 1 hafta önce bellı olur belırtıler.11 günde kesinlikle ve kesınlıkle belırtı olmaz.döllenme zamanına zaman kalmaz daha.bence acele etme çok erken belırtılere.bekle biraz

mlekler bişi sorcam ben bugün sabah test yaptım pozitif çıktı dr gittim benim gebeliğim riskli oluyo diye erken gittim.ultrasonda görülmedi aksilikya hormon cihazıda bozulmuş tahlil yapan ama gene test aldım biraz önce gene çift çizgi pozitif çıktı ultrasonda neden görünmemiş olabilir.böle olanınız varmı.

Geri