Hamileyim Anneyim Soru Sor

Esram canım benim tüm dualarım seninle canım hayırlısı ile sağlıkla doğumun gerçekleşsin canım... Kendine ve minik bebeğine güzel sağlıklı günler bitanem...
Seni seviyoruz... :kiss: canım arkadaşım benim senin sayende kumsalıma kavuşmama benimde az kaldı. Umarım doğumdan sonra mm ye girmek fırsatımız olurda yine görüşürüz
sağlıcakla kal canım benim....

Selam kizlar
ben hamile kalmak isteyenlerin forumundan hayirlisi ile buraya atandim. :D
Simdi benim hesaplarima göre 9.haftadayim. Henüz doktora gitme firsatim olmadi haftaya randevu aldik. Nihayet görücez bizim biddigi.
Bulanti ve cok sik aclik hissi var bu iki sey artik birbirine o kadar karisiyor ki bazen hic bir sey yiyemiyorum. Umarim bir kac haftaya bu belirtiler azalmaya baslar..

canımmm aramıza hoşgeldin:serefe: bulantılar benim 4. ayıma girdiğimde bitmişti
esranında dediği gibi o günler hatırlamıyorum bile :dil: ama inan o anlar bana ızdırap verici günler ve hiç geçmeyecek sanıyordum.. Ama inan artık bulantı ne ??? diyorum şükürler olsun.. Seninde biran önce geçmesi dileğimle....

Çok şükür aramıza hoşgeldin canım:D bulantılar bende de azap derecesinde olmuşdu 4. ayıma kadar çekmiştim ama şimdi o günleri hiç yaşamamış gibi geliyor şimdi 37 haftalık hamileyim:D sende inşallah sabret biraz geçicektir: sağlıkla kal

canim saolasin. insallah ben de unuturum ilerde... bugün düne göre daha iyiyim sanki ama gün günü tutmuyor. Idare ediyorum iste.. Simdi 10 haftadayim doktora gidicem bir kac gün sonra nasil bisii görücem cok merak ediyorum bileniniz var mi?

canımmm aramıza hoşgeldin:serefe: bulantılar benim 4. ayıma girdiğimde bitmişti
esranında dediği gibi o günler hatırlamıyorum bile :dil: ama inan o anlar bana ızdırap verici günler ve hiç geçmeyecek sanıyordum.. Ama inan artık bulantı ne ??? diyorum şükürler olsun.. Seninde biran önce geçmesi dileğimle....

Canim sana da cok tesekkürler iyi dileklerin icin.. Umarim ben de sizin gibi bu günlere mazi olarak bakarim ilerde..

33.jpg

canım bebişin bukadarcık bişi şuanda.. ama inan hergeçen gün karnında büyüdüğünü hissedeceksin ve kıpırtılarını hissedince inan dünyanın en güzel duygusu oluyor...
sağlıcakla kal canım

selam kızlar bende bayadır gieremiyorum siteye özledim inanın.bende 9.haftamdayımve 6.haftadan bu yana mide bulantılarım var sabahları ve kusmalar işte birşey yiyemiyorum.ne yapıcam bilmiyorum.birde eve gittiğim anda uykuya dalıyorum rengim bile gitti ama olsun herşeye değer rabbime şükürler olsunki şuanda o benim bende onun varlığını hissediyorum.sizlerin de ii hamilelik dönemi geçirmenizi diliyorum

slm kızlar kac gundur nete gıremıodum yatıya gorumcemgıl geldılerdı malum dogumdan once ramazan hazırlıkları:dil:
benim cadı 38 hafta 6 gunluk oldu ama daha anlasılan dogmaya nıyetı yok bol bol bel agrısı ve kasık agrısı yapıo onlara da alıstım artık ev ahalısını her an alarm halındeler doguracam dıe bende sıkıldım artık kucagıma hayırlısıyla almak ıstıorum su son gunler gecmıo yaw:emzirme:

slm kızlar kac gundur nete gıremıodum yatıya gorumcemgıl geldılerdı malum dogumdan once ramazan hazırlıkları:dil:
benim cadı 38 hafta 6 gunluk oldu ama daha anlasılan dogmaya nıyetı yok bol bol bel agrısı ve kasık agrısı yapıo onlara da alıstım artık ev ahalısını her an alarm halındeler doguracam dıe bende sıkıldım artık kucagıma hayırlısıyla almak ıstıorum su son gunler gecmıo yaw:emzirme:

canım benim kıyamam sana yaaaa...
Arkadaşlarımda hep diyorlar
allah bir avazda kurtarsın canım şimdiden hayırlı doğumlar dilerim
allaha emanet ol canım benim... :kiss:

Geri