Hamişim kızlarrr hamişimmmm şükürler olsun rabbime :d

allah razı olsun kızlar hepinizden şimdi iş beni bekliyor koca bebekleri kaldırıcam çıkmak zorundayım akşam gelicem şimdi kaçıyorum sizi seviyorum kızlar hoşçakalınnnnnn ......

Canım çok sevindim Rabbim kucağına almayida nasip etsin.dikkat et bundan sonra tatlım bol bol yat dinlen bol su iç.benimde ilk gebeliğim dusukle sonuçlandı.şükür simdi 10 haftadayiz is yapma korkma kötü seyler düşünme sakın is yapma yat elinden geldiğince.tekrar hayırlı olsun Rabbim isteyen herkese nasip etsin.

esincim tebrik ederim maşallah Allah hayırla sağlıkla tamamına erdirsin canım, bi hamişimiz daha oldu çok şükür:) Allah artırsın. Allah tüm dileyenleri hamiş eyleye:)

çok teşekkür ederimm kızlar allah razı olsun szden iyiki varsınız valla heyecanımı hala atlatamadım üstümden çok mutluyum eşimede söylemesemmi dedim ama söylicem onada süpriz yapıcam akşam işten gelince hiç çaktırmıyorum onada telde konuşuyoruz süprizim var sana dedim oda yemek mi yaptın deyip duruyo zavallım oda düşünemedi hamiş olduğumu ikimizede süpriz oldu valla ne yalan söyliyim kızlar bu saatten sonra hem kendime hemde bebek isteyen herkese bol bol dua edicem allah kimsenin kucağını boş bırakmasın ay yine duygulandım annemi olucam ben şimdi allahım ne güzel allah herkese bu duyguyu yaşatsınn....

Canım, tebrik ediyor, böylesine güzel bir haber için tşk ediyorum :)

ALLAH hayırlı bir evlat nasip etsin. Darısı kucağına almaya olsun:)

Diğer tüm bebek sahibi olmak isteyen Melek'lerimize de RAB bu haberi vermeyi nasip etisni inşallah...

canım benim yaa, seni böyle hamiş melek olarak görmek beni de çok mutlu etti, gözünüz aydınnn, darısı bizlere artık, bizim için de dua edersin di mi canım?
bak oldu sonunda esinim:) Allahım hiç beklemediğin bir anda verdi.. çok yorma kendini büyük bebeleri kaldırayım falan deme:) öpüyorum seni çok.. hemen topiğe ekliyorum:)

Geri