Hamişim kızlarrr hamişimmmm şükürler olsun rabbime :d

valla dinlenmeye fazla vaktim yok elmden geldiği kadar dikkat ediyorum bol bol su tüketiyorum uyku saatlerinde ayaklarımı kaldırıp uzanıyorum inş bu sefer meleğime bişey olmaz allahım onu bana bağışlarr bu arada katılıyorum düşüncene :D allahım isteyene versin hepinizden allah razı olsun hepinizi öpüyorum çatlağım allah razı olsun allahım sanada vericek en kısa zamanda merak etme kızlar yeni yılda bebek sahibi olmak isteyenler sayfasında günlük 40 yasin okuyacağız birde meryem suresini okuyacağız el birlik olursak günlük hep beraber 40 yasini bitiririzzz varmısınız valla ben varım sağlıklıca bebeğimi kucağıma alabilmek için ve hamiş olmak isteyen arkadaşlarıma dua etmek içinn iiyiki varsınız kızlar heinziden allah razı olsunn öpüyorumm kocaman kokulu kokuluuu :D :D

gözün aydın olsun canım benim allah hepimizinkini analı babalı büyütsün.inşallah..
bende ilk o çift çizgiyiy görünce acayip heyecanlanmıştım... şimdi 4 ayı gecti valla.
ya bide bu hamiş melek yazısını bende isitiyorum adminlerimden nolu...

gözün aydın olsun canım benim allah hepimizinkini analı babalı büyütsün.inşallah..
bende ilk o çift çizgiyiy görünce acayip heyecanlanmıştım... şimdi 4 ayı gecti valla.
ya bide bu hamiş melek yazısını bende isitiyorum adminlerimden nolu...

canım benim ben şimdi adminlerden birini bulup söylerim senide yapsınlar:D buarada maşşalah 4 ay olmuşş allah bağışlasın ...
inş bizde görürüz o günlerii

saol canım inş. dualrım hep sizinle inankii valla Allahım her isteyene böyle güzel bir duyguyu yaşatsınn aminnnnnnnnnnnnnnnnnn......

hamileliği hiç bu ay beklemiyodum mart bize kapıdan baktırıcak dedim AMA HİÇTE ÖLE DEDİĞİM GİBİ OLMADI İNANIN ÇOK HEYCANLIYIM ... SABAH EŞİM İŞE GİDİNCEE BENDE İŞE GİTMEK İÇİN HAZIRLANIYODUM İÇİME KURT DÜŞTÜ YAPICAM ŞU TESTİ DEDİM AMA ÜMİTLİ DEĞİLİM TAKMAMIŞTIMDA BU AY HİÇ İNANINKİ...
İLK GEBELİĞİMDE (düşük olmuştu) 3 gün önceden çıkmıştı teste dayanamadım bende SONRA ALDIM ELİME TESTİ YAPTIĞIM GİBİ ÇİFT ÇİZGİ AMA HEM AĞLIYORUM HEM İNANAMIYORUM ALLAHIM HİÇ BEKLEMİYODUM DİYORUM KENDİ KENDİME KONUŞMAYA BAŞLADIM O ANDA YÜCE RABBİM BÜYÜK NELERE KADİRMİŞ BU AY BELİRTİ YAŞADIM AMA HEP PSİKOLOJİK DEDİM KENDİMCE HİÇ ALDIRMAMIŞTIM İNANIN İYİKİ VARSINIZ KIZLAR meleğimin teyzoşları aileme söylemeyi düşünmüyorum 2 ay geçsinde bir sağlıklıca ondan sonra söylerim artık 1 hafta içindede doktora giderim ama çok heycanlıyım içim içime sığmıyor inannkiii off allahım sen HER İSTEYENE VER SEN BÜYÜKSÜN KİMSEYİ ÇOK FAZLA BEKLETME AMİNNNNNNNNNNNN....

allah en kısa zamanda kucağına almayı nasip etsin. umarım sağlıklı sıhatli olur. Allahım bizede nasip etsin inşallah

allah en kısa zamanda kucağına almayı nasip etsin. umarım sağlıklı sıhatli olur. Allahım bizede nasip etsin inşallah

canım inş sizede nasip eder mevlam inş sizlerde hamiş olursunuz valla tek temennim bu sizin için hamiş olarak allahtan dileğim bana yaşattığı bu güzel duyguyu sizede yaşatsın inşş aminnn biz şimdiden 7+1 olduk günler nasil geçti anlamadım gitti valalhi neler yapıyodum hamiş olayım diye ama hepsi geride kaldı allhım mutlulukları kursağımızda bırakmasınn tamamını erdirsin tüm hamişleree

Geri