Handanca'nın İskambil Falı *Resimli anlatımlı* güncellendi.

fala baktım şimdi handan abla ama içim karardı:((umutsuz vaka olarak görüyordum gerçekten umutsuzmuş:((

Gençken bakardım bu fala ama tamamen unutmuşum. 100 bin defa okudum anlatılanları ama ne man kafaymışımki bir türlü anlayamadım. Şimdi ön yüzünü çevirip seçtiğimiz 4 kağıttan biri gelince diğer 4 kağıttan biri gelinceye kadar bütün altındaki kağıtları mı alıyoruz Ben öyle yapıyorum ve elimde bir sürü kağıt oluyor, muhtemelen yanlış yapıyorum ama yanlış nerde bilmiyorum.

Gençken bakardım bu fala ama tamamen unutmuşum. 100 bin defa okudum anlatılanları ama ne man kafaymışımki bir türlü anlayamadım. Şimdi ön yüzünü çevirip seçtiğimiz 4 kağıttan biri gelince diğer 4 kağıttan biri gelinceye kadar bütün altındaki kağıtları mı alıyoruz Ben öyle yapıyorum ve elimde bir sürü kağıt oluyor, muhtemelen yanlış yapıyorum ama yanlış nerde bilmiyorum.

içinde olmaması gereken kartları aldın değilmi. Kendini, onu vede kalplerinizi belirleyinde kartkarı güzelce harmanla.

Sonra 4 karttan gelen oldukça ayırmaya başla. 4 üncü kartı görünce ondan sonrakini almıyorsun.

Burayı kaçırdın galiba...

içinde olmaması gereken kartları aldın değilmi. Kendini, onu vede kalplerinizi belirleyinde kartkarı güzelce harmanla.

Sonra 4 karttan gelen oldukça ayırmaya başla. 4 üncü kartı görünce ondan sonrakini almıyorsun.

Burayı kaçırdın galiba...

Desteden ayrılacak kartları ayırdım, şimdi daha iyi anlamış gibiyim :) Teşekkür ederim.

sitenız cok ilgimi cektı ozellikle fal bolumunuz:).hemen uye oldm bu yuzden.falı baktım sonucu yorumlymdm suan cok ihtyacm var buna.yorumlarsan cok sevınırım ablacım hayır duamı alırsın:)ortada karo 10.solda yanı benm tarafımda kupa 10,maca as(erkk ıcın secmıstım esmer oldgndan)maca vale,sinek altı.onun tarafında ıse kupa as,kupa kız,maca 7,sinek 9 var.simdeden agzına saglık

Geri