Hasan Yılmaz - Ağır Abi

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Hasan Yılmaz - Ağır Abi
hasan yılmaz ağır abi tatlı yersin muhallebi, izliyon kurtlar vadisi şişiyorsun balonda gibi, polat mı oldun ağır abi
kurtlusun sen elma gibi, yumuşaksın hamur gibi

yürüşün aslan gibi, memati mi oldun ağır abi? kurtlusun sen elma gibi, yumuşaksın hamur gibi
yürüşün aslan gibi, polat mı oldun ağır abi?
gelişin var gülle gibi, yürüyüş var bir tay gibi
allak bullak oldu alem, azrail oldun ağır abi
yürüşün aslan gibi, memati mi oldun ağır abi?

kurtlusun sen elma gibi, yumuşaksın hamur gibi yürüşün aslan gibi, polat mı oldun ağır abi?
kurmuş sazı muhabbeti, şartlar çekemeyen seni
önce neydin şimdi de ne oldun, başımada oldun ağır abi
yürüşün aslan gibi, polat mı oldun ağır abi?

Hasan Yılmaz - Tak Koluna hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Hasan Yılmaz - Ana Kız Hasan Yılmaz - Ana Kız
dalda alma alan oldu allandı dalda alma alan oldu allandı samyeli vurdu dalları sallandı samyeli vurdu dalları sallandı öptüm kızın yanakları,ballandı öptüm kızın yanakları,ballandı ana kız şu kızı bana alıver ah ellere kınaları yakıver başına...
G-H Harfli Şarkılar 0
Hasan Yılmaz - Balkon Hasan Yılmaz - Balkon
seni gördüm balkonda, unutamam aklımda kız seni gördüm balkonda, unutamam aklımda benim garip halimi mahalleli farkında benim garip halimi mahalleli farkında bir göz attım balkona, yakına gel yakına kovsalarda gidemem, demir attım kapına balkon...
G-H Harfli Şarkılar 0
Hasan Yılmaz - Oflu Hoca Hasan Yılmaz - Oflu Hoca
hasan yılmaz oflu hoca hasan yılmaz yordu onu bekarlık yilmaz yordu onu bekarlik Bu kıza bir şey oldu okutalım hocaya Bu kafayla giderse zor gidecek kocaya(x2) Yordu onu bekarlık verin onu kocaya Yada gitsin okunsun bizim Oflu Hocaya(x2) Ne...
G-H Harfli Şarkılar 0
Hasan Yılmaz - Seviyorum Harbiden Hasan Yılmaz - Seviyorum Harbiden
aklımın ayrı yok, bir gidip bir geliyor çabuk ver kararını adam elden gidiyor çabuk ver kararını hasan elden gidiyor seviyorum harbiden, dokundurma inceden daha çok var sabaha, geliversen erkenden seviyorum harbiden, dokundurma inceden daha...
G-H Harfli Şarkılar 0
Hasan Yılmaz - Tak Koluna Hasan Yılmaz - Tak Koluna
arabası dört çeker, sevgilisi çok şeker arabası dört çeker, sevgilisi pek şeker hepsiyle baş edemem gelsinler teker teker gelsinler teker teker hepsiyle baş edemem gelsinler teker teker gelsinler teker teker tak koluna hülyayı dolaştır Ankra'yı...
G-H Harfli Şarkılar 0