1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Hayalinizde ki burnu kendiniz yapın

  Konu, 'Estetik-Plastik-Cerrahi' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  burun şekilleri burun sekilleri kemerli estetikli burnu küçültmek Estetik operasyonlar içersinde en çok tercih edilen burun estetiğidir. Burun estetiğinde tıp teknolojisi o kadar ilerledi ki Melek'lerim, artık hayalinizde ki burnu kendiniz çizip, sahip olabilirsiniz :)

  Nasıl mı; buyrun haberimizin devamını okuyarak bilgi sahibi olun Melek'ler.

  [​IMG]

  Hayalinizde nasıl bir buruna sahip olmak istiyorsanız, gelişen tıp teknolojisi ve felsefesi ile o buruna rahatlıkla sahip olabilirsiniz. Beğendiğiniz burnun veya birkaç burnun kombinesi olacak burun şekillerini bizimle paylaşarak istediğiniz buruna hastalarımızı kavuşturuyoruz. Bazı hastalarımız ise nasıl bir buruna sahip olmak istediklerini kendileri çiziyor.

  Soru: Estetik burun ameliyatı ile burunda neler yapılabiliyor?

  Opr. Dr. Emre İlhan: Eğer burun şeklinizi beğenmiyorsanız ve geliştirmek istiyorsanız, burun tıkanıklığına neden olan kemikli bir burnunuz varsa, aynaya baktığınızda burnunuzun ucu, sırtı ve ortası arasında uyumsuzluk olduğunu düşünüyorsanız estetik burun ameliyatı için adaysınız. Ve istediğiniz şekildeki bir burna sahip olabilirsiniz.

  Estetik burun ameliyatı ile burun kemerli ise bu kemeri alabiliyor, burun ucu düşüklüğü varsa burun ucunu kaldırabiliyor, burun ucu çok kalkıksa normal konuma getirebiliyor, burun kökü gerideyse burun kökü ile alın arasındaki bölge doldurularak normalden kısa görünen burunu uzatabiliyor ve gözlerin birbirinden ayrık görümünü düzeltebiliyoruz. Burun ile üst dudak arası mesafe uzunsa kısaltabiliyor, kısaysa uzatabiliyoruz. Eğri burunları orta hatta alabiliyoruz. Burun delikleri ve kanatlarını küçültebilyoruz. Burun ucu top gibi ve kalın görünümlüyse inceltebiliyor yada sıkılmış gibiyse genişletebilyoruz. Ameliyat öncesinde hastanın bu değişikliklerden hangisine ne kadar ihtiyaç duyduğunu planlayarak, ameliyata ne yapılması gerektiğini bilerek giriyoruz. Eğer burun şeklinizi beğenmiyorsanız ve geliştirmek istiyorsanız, burun tıkanıklığına neden olan kemikli bir burnunuz varsa, aynaya baktığınızda burnunuzun ucu sırtı ve ortası arasında uyumsuzluk olduğunu düşünüyorsanız estetik burun ameliyatı için adaysınız. Estetik burun ameliyatının görünümünüzü, kendinize olan güveninizi ve sağlığınızı nasıl geliştireceğini merak ediyorsanız bu ameliyatın nasıl yapıldığını ve beklentilerinizin neler olabileceğini bilmeniz gerekir.
   
Hayalinizde ki burnu kendiniz yapın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Kendi sodanızı kendiniz yapın.

  Kendi sodanızı kendiniz yapın.

  İstediğiniz sodayı artık kendiniz yaratacaksınız. Yapmanız gereken sodanızı hangi aromalı içmek istediğinize karar vermek. Ipifini isimli bu firma yaratıcı bir çözüm üretmiş. Neli istiyorsanız artık içeceğiniz öyle olabiliyor. İsterseniz bir kaç meyve aromasını da karıştırabiliyorsunuz. Yapmanız gereken ambalajın üzerindeki aromaların bulunduğu kabartmalardan istediklerinize basmak.
 2. kendi pastırmanızı kendiniz yapın

  kendi pastırmanızı kendiniz yapın

  Kasaptan yağsız bir et seçerek alın.Benim tavsiyem nuar diye niye isimlendirilen etlerdir.Bu etleri en fazla iki parmak genişliğinde boydan boya kesin.Bir tepsiye koyarak,üzerlerini örtecek şekilde tuz dökün, ve üzerlerini bir tülbentle örtün.Etler tuzu emdikçe su bırakacakları için,günde 2-3 sefer birikmiş suyu alın,dökün.Bu şekilde en az 4-5 gün muhafaza edin. Bir kapta ete yetecek kadar...
 3. Kendi toniğinizi kendiniz yapın!

  Kendi toniğinizi kendiniz yapın!

  Cilt temizliğinin en önemli kozmetik ürünlerinden birisi toniklerdir Cilde tazelik ve canıllık veren tonikleri artık kendinizde evinizde yapabilir aile bütçenize katkıda bulunabilirsiniz:tik: Tonikler, sağlıklı ve güzel bir cilt için olmazsa olmaz bakım ürünleri arasında yer alıyor. Ancak tonik fiyatlarını pahalı bulup almıyorsanız, üzülmenize gerek yok. Çünkü kendi toniğinizi kendiniz de...
 4. Kendi hurcunuzu kendiniz yapın

  Kendi hurcunuzu kendiniz yapın

  Hurçlar,evdeki kalabalığı toplamada biz ev hanımlarının kurtarıcısı adeta.Bütün kalabalığı,fazlalığı toplayıp,daha derli toplu,düzenli bir şekilde eşyalarımızı saklamamızda en büyük yardımcımız.Yastık ve yorganlarımız,kazaklarımız,nevresimlerimiz,çeyizliklerimiz,daha aklınıza ne gelirse her zaman ,her yerde,her şekilde kullanabiliriz.
 5. kendi jölenizi kendiniz yapın .....

  kendi jölenizi kendiniz yapın .....

  Doğal ürünlere meraklı mısınız? Saçlarınızı şekillendirmek için jöle kullanıyor musunuz? O zaman bu haber tam size göre… Marketlerden ve kozmetik mağazalarından satın aldığınız saç jölenizi evde yapmanız mümkün. Hem daha uygun fiyata jöleniz olacak hem de saçlarınız için daha doğal bir şekillendiriciye sahipsiniz. Malzememiz gayet basit: 1 adet limon Güzelce yıkanmış limonları hiç...

Sayfayı Paylaş