Hayalinizde ki burnu kendiniz yapın

M

Misafir

Forum Okuru
Hayalinizde ki burnu kendiniz yapın
burun şekilleri burun sekilleri kemerli estetikli burnu küçültmek
Estetik operasyonlar içersinde en çok tercih edilen burun estetiğidir. Burun estetiğinde tıp teknolojisi o kadar ilerledi ki Melek'lerim, artık hayalinizde ki burnu kendiniz çizip, sahip olabilirsiniz :)

Nasıl mı; buyrun haberimizin devamını okuyarak bilgi sahibi olun Melek'ler.

84d5b948a3ed60.jpg


Hayalinizde nasıl bir buruna sahip olmak istiyorsanız, gelişen tıp teknolojisi ve felsefesi ile o buruna rahatlıkla sahip olabilirsiniz. Beğendiğiniz burnun veya birkaç burnun kombinesi olacak burun şekillerini bizimle paylaşarak istediğiniz buruna hastalarımızı kavuşturuyoruz. Bazı hastalarımız ise nasıl bir buruna sahip olmak istediklerini kendileri çiziyor.

Soru: Estetik burun ameliyatı ile burunda neler yapılabiliyor?

Opr. Dr. Emre İlhan: Eğer burun şeklinizi beğenmiyorsanız ve geliştirmek istiyorsanız, burun tıkanıklığına neden olan kemikli bir burnunuz varsa, aynaya baktığınızda burnunuzun ucu, sırtı ve ortası arasında uyumsuzluk olduğunu düşünüyorsanız estetik burun ameliyatı için adaysınız. Ve istediğiniz şekildeki bir burna sahip olabilirsiniz.

Estetik burun ameliyatı ile burun kemerli ise bu kemeri alabiliyor, burun ucu düşüklüğü varsa burun ucunu kaldırabiliyor, burun ucu çok kalkıksa normal konuma getirebiliyor, burun kökü gerideyse burun kökü ile alın arasındaki bölge doldurularak normalden kısa görünen burunu uzatabiliyor ve gözlerin birbirinden ayrık görümünü düzeltebiliyoruz. Burun ile üst dudak arası mesafe uzunsa kısaltabiliyor, kısaysa uzatabiliyoruz. Eğri burunları orta hatta alabiliyoruz. Burun delikleri ve kanatlarını küçültebilyoruz. Burun ucu top gibi ve kalın görünümlüyse inceltebiliyor yada sıkılmış gibiyse genişletebilyoruz. Ameliyat öncesinde hastanın bu değişikliklerden hangisine ne kadar ihtiyaç duyduğunu planlayarak, ameliyata ne yapılması gerektiğini bilerek giriyoruz. Eğer burun şeklinizi beğenmiyorsanız ve geliştirmek istiyorsanız, burun tıkanıklığına neden olan kemikli bir burnunuz varsa, aynaya baktığınızda burnunuzun ucu sırtı ve ortası arasında uyumsuzluk olduğunu düşünüyorsanız estetik burun ameliyatı için adaysınız. Estetik burun ameliyatının görünümünüzü, kendinize olan güveninizi ve sağlığınızı nasıl geliştireceğini merak ediyorsanız bu ameliyatın nasıl yapıldığını ve beklentilerinizin neler olabileceğini bilmeniz gerekir.
 
Geri
Üst