Hayat'ımda hep bekledim diyenler .... Burası size göre...

Hayat'ımda hep bekledim diyenler .... Burası size göre...
beklemekle ilgili yazılar
-----------NEDEN HEP BEKLERİZ Kİ ?-----------

Kendimi bildim bileli bekledim ben. Büyümeyi bekledim; bişey olmadı. Sevmeyi sevilmeyi bekledim; bişey olmadı. Birilerini bekledim; kimi geldi, kimi gelmedi; yine bişey olmadı. Oysa ben bişey olmasını bekledim hep. Ve buna aracı olabilecek herhangi birini,birşeyi… Şimdi yazı bekliyorum; yaz gelecek, kışı bekleyeceğim. Herkes bekletiyor beni; doktor bekletiyor, banka bekletiyor, çayın demi bekletiyor, otobüsler bekletiyor. Hergün bıkıp usanmadan beklediğim otobüsler, bir gün gelip geç kaldığımda beni beklemiyor ki. Arkasına bile bakmadan yoluna devam ediyor. Ben varım ya da yokum; onun için farketmez ki. Bir yolcu eksik, bir yolcu fazla. Günü geceye bağladım, geceyi güne. Düşlerimi bile bekledim. Bu gece mi acaba? Uyusam görür müyüm ? Yarınları bu yüzden sevdim; ama gördüm ki bugün aslında dündü. Yarının da bugünden farkı olmayacaksa beklemiyorum ben artık.

“beklemek bizim yaşamımız
vapur beklemek
gün beklemek
insan beklemek
çiçeklerin açmasını
gecenin geçmesini
sayfaların dolmasını beklemek
beklemek ayrılığa dönüşmesin
yönetmesin bizi beklemek
kardeşleri var çok güçlü
ümit etmek ve ertelemek
gelişini beklemek
uyanmanı beklemek
çözülmeni beklemek
başka bir yerde yaşamayı beklemek
anlaşılmayı beklemek
on beşinde beklemek
kırkında beklemek
beklemek mi bizim yaşamımız
beklemek BEN'İM yaşamım
Dağılırım etrafa sessizce yok olurum... :shootout:

Teşekkürler, malesef öyle herşeyi bekliyoruz, bireysel beklediğimiz için belkide bekletenin umurunda değiliz.. Ama dediğimiz gibi yine bekliyoruz. Misal bekliyorum bu yazının altına kim ne yazacak beklemekle ilgili :)

Yazı güzeldi teşekkür ediyorum.

tam benlik bir durum belkide herkeslik ben beklentlerle yasıyorum diyebilirim ama bu benim yasam tarzım bir beklentim olmadan olmuyorr
örn; istanbuldan sinop'a geldim ortaokula dışlandım vs.bir sürü sey okul bitsin diye nasıl bekledim anlatamam gercektan :) bitti liseye gectim her hafta ama her hafta atelye derslerinin geçmesini bekledim hafife almayın gercekten unutamadıgım durumlar bu sırada hala askım olan askımı bekledim ki hep uzaktaydık biz hala oyleyiz yıllar gecti lise bitti
askım asker de simdide onu bekliyorum :) tesekkürler canım insanoglu beklentiler istekler biter mi?

İnşallah kavuşursun askerine en kısa zamanda. Hayatın kendisi bekleme, aslında bizler birazda ölümü bekliyoruz, sonra sınav vereceğiz ölümden sonra onu bekleyeceğiz. Nihayetinde cennet bahçelerinden bir bahçede yada cehennem çukurlarından bir çukarda son bulacak bekleyişimiz diyecem yine olmayacak, cehennem olursa bu seferde azap bekleyeceğiz :) Bu ne ya hep bekle hep bekle...

beklemek olmasaydı hayatta olmazdı bence

hep birşeylerin olcağını bekleyerek umutla yaşamıyormuyuz zaten:)

çok güzeldi tşkler:)

kurabiyem inş sende sevdiğine kavuşursun:)

Bölümün haıylrı olsun canım
Gerçekten çok anlamlı

Sevmeyi sevilmeyi bekledim; bişey olmadı. Birilerini bekledim; kimi geldi, kimi gelmedi; yine bişey olmadı. Oysa ben bişey olmasını bekledim hep. Ve buna aracı olabilecek herhangi birini,birşeyi…

Burası çok duygulandırdı beni aynen öyle diyorum =(

Benzer Diğer Konularımız !

Geri