Hayat'ımda hep bekledim diyenler .... Burası size göre...

Yarınları bu yüzden sevdim; ama gördüm ki bugün aslında dündü. Yarının da bugünden farkı olmayacaksa beklemiyorum ben artık.

aynen dediğin gibi tatlım...Beklentilerimiz bir kere olsun boşa çıktı mı artık umursamıyoruz.Amann diyoruz artık ne olursa olsun diyoruz.Ama bu cümleler bile beklemenin bir parçası.Hayatımızın her alanında bir beklentimiz olacak tabi ve oluyorda.Beklentiler olmasa yaşanılmaz bence=)Yaşamın en zor yanı beklemek .Teşekkürler yazı için çok güzel ve anlamlı.

BEKLEMEK;hiç gelmeyecekmiş gibi,BEKLEMEK;yarın gelecekmiş gibi ümitli....(meçhul)

Ömrümüz hep beklemekle geçiyor belki çoğunu boşuna bekliyoruz hiç gelmiyeceğini gerçekleşmeyeceğini bile bile ama bence yinede birşeyleri beklemek ümit etmekte güzel :)

Hepimizin ümitlerinin beklentilerinin gerçek olması dileklerimle :)

Bekliyorum gücüm kalmadı...

Hayatıma girdiğin günden beri bir şeyler değişti…
Ben değiştim,yaşamım değişti.
Sessiz olan her şey bir ses kazandı…
Çiçekler daha güzel gözükmeye başladı gözümde..
Sen girdikten sonra hayatıma güzel olan şeyler gözüme bir bir gözükmeye başladı.
Sabah gözümü açtığımda kalkar kalkmaz saate bakar oldum…
Acaba kaç saat ayrı kalmışım senden?
Kaç saat sesini duymamış yüzünü ,görmemişim?
Bunları hesaplar oldum senden ayrıyken…
Hergün aynı yaşanılanlar…
Hergün senin yokluğun ve hergün seni bekleyen ben…
Umudum hiç bitmiyor,
Gelecek , beni bulacak , eskisi gibi ayrılmaz iki beden olacağız…
Yatıyorum , kalkıyorum…
Saatler gelip geçiyor… günler geçiyor , takvimlerden her sayfa koparışımda yüreğiminde , umudumunda tek tek koparılıp gittiğini anlıyorum da …
Yine anlamamazlıktan geliyorum…
Yaşlanıyorum… sensizlik beni bitiriyor,
Yokluğunun çekilmez olduğunu birde sen anlayabilsen…
Mevsimler birbirini kovalıyor..
En çok hangi mevsim hüzünlendiriyor beni
biliyormusun ? sonbahar mevsimi…
o da ilkbaharın gelmesini bekliyor umutla…
bense senin bana tekrardan dönmeni,
dönermisin bilmiyorum ama ?
ben burada dakikaları ,saatleri, günleri ,ayları, yılları
hepsini tek tek sensiz tüketiyorum…
BENİ YANLIZ SEN ANLADIN ; SENDE YANLIŞ ANLADIN...

Canım ilk önce köşen hayırlı olsun....Her kes fikirlerini yazdı bende nacızane fikrimi yazıcam...
Bekledim diyorsun..beklemek ve karşılığını almak çok güzel bir şey..belki geç alırsın o karşılığı ama mutlaka alırsın sadece sabr etmek lazım ve sabır bir erdemdir....
Sen yazmışsınki büyümeyi bekledim...Sonuç-Büyümedinmi....
Sevmeyi,sevilmeyi bekledin...Sonuç-sevmedinmi hiç,sevilmedinmi...Sevmişsindir mutlaka...haberin olmadan yada haberın varken sevilmişsindirde....
Birilerini beklediyini yazmışsın...
Hayat bilinmezler üzerine kurulmuşdur..gelenler gelicek gelmiyenlerınde belki senın hayatına yolu yoktur ve ya gelmişdirde ya geç kalmışdır yada zamanı var...Geleceyıne emınsen beklemek ayrı bır keyıfdır....
Canım hayatı beklentıler üzerıne kurmak sonuçta hep acı verir....Eyer bekledıyın olmuyorsa sen oldur....Beklemenın hepsı acı vermezki...mesela hamile olanlar 9 ay beklerler bıkmadan..anne olmayı çocuğunu beklerler..beklemenın karşılığını tarıf edılmez mutlulukla alırlar..9 aylık beklentıye deymişdir sonu gülücük olmuşdur...sen beklentıye deyıl sonuça bakacaksın o zaman hayat çekilir....
Sitem etme hayat acısıyla tatlısıyla bır oyundur..oyunu hemen bırakmk yakışmaz sana...sen bu şekilde dünyayı değiştıremezsın...bence sen dünyaya bakışını değiştir...
Umarım beni yanlış anlamazsın sevgilerimle...Hayata gül ki oda sana gülsün...Mutluluklar,en güzel aşklar ve en sağlam dostuklar seninle olsun...:D:D

teşekkür ederim düşüncelerin için ben hayata SİYAH BEYAZ BAKIYORUM hiç birşey üzemez beni diyorum. ( bunu sözleri içimdeki diyer ben söylüyor ...! )

Benzer Diğer Konularımız !

Geri