Her HCG Değeri Gebelik Lehine Değildir !

Merhaba, adet gecikmesi olmadan test yapmışsınız sonuç haliyle negatif. Yarın mensiniz gerçekleşmez ise hcg testini tekrar yapın..

hocam benim adetime daha iki varken test yaptım 5 çıktı sonra gecikince tekrar yaptım 12 çıktı hamilemiyim?

Merhaba, hcg testinde 8 ve üstü değerler gebelik olarak kabul görüyor. Sizin değerinizde görünürde gebelik lehine . Yalnız tek değerle gebelik saptanmaz. Bu nedenler durumunuzun teyidi için hekime görünmenizde fayda var.

slm benim adetime 4 gün vardı midem bulanınca ve gögüslerim ağrıyınca test yaptım ilk değer 9876 iki gün sonra 10300 çıktı kesin olarak hamilmeiyim eşime söylemelimiyim

Merhaba esin hanım, hcg değerleriniz anormal yüksek sağlıksız gebelik söz konusu olabilir. Bugün mutlaka bir kadın doğum uzmanına görünüp muayene olun.

Merhaba , eşinizin hcg değeri anormal derece de yüksek bu sağlıksız bir gebeliğin işareti olabilir. Değerlendirmeyi yapan doktor hcg nin tekrarını isteyecek ve atılacak adımı belirleyecektir.

Merhaba, hcg değeriniz görünürde gebelik lehine. Yalnız tek değerle gebeliğin teşhisi olmaz. Hcg testinin düzenli olarak bir kaç gün izlenmesi gerekir. Bu nedenle durumunuz hakkın da net bilgi edinmek için bir kadın doğum uzmanına görünün.

adetime 2 gün kala test yaptım 12 çıktı 2 gün sonra yine yaptım 24 çıktı adet olmadım hamilemiyim

Geri