Her Konuya "Paylaşım İçin Teşekkürler" Diyenlere Bir Tek Ben Mi Uyuz Oluyorum

:D:D valla ben o uyuz olduklarınız arasında değilimmm :D:D her konuyu okuyorum sonra yorumumu yazıyorum :deli::deli:
ama gerçekten bende çok görüyorum misafirler daha uzun yorumlar yazıyorlar :D:D inşallah '' paylaşım için teşekkür ederim'' yazanlar bu konuyu görürlerde bi daha uzun uzun yorum yazarla :D:D kapak gibi konu olmuş :D:D paylaşım için teşekkürler :hhh:

ASim süpersin kuzum hahaha =)

bende teşekkür ediyim bari adet yerini bulsun :D:D
şaka bi tarafada şulem kızıyorsunuz bunu bazen kızanlarda yapıyor evet itiraf ediyim bende arada yapıyorum kısa ve öz oluyor ama.
bazen konudaki fikir yeterince ayrıntılı kaleme alınmış oluyor,mesela uzun yazılar yeterince sen bilgi yazmışsın okuyan ne yazsın yazılanı tekrardan kopyala yapıştır mı yapsın işte o zamanlarda sadece teşekkür etmek gerekiyor :D:D bence bunada bu kadar tepki gösterilmezki,arada bir olması gerekiyor alışkanlığa dönüşmediği sürece

Bu konuya da,ben paylasim icin tesekkurler yazayim olsun bitsin.Aslinda yorum yazmak kilise cumleleri yazmaktan daha kolay.

Hangi konuya yorum yazmaya kalkıyım bu konu geliyor aklıma tatlım.. şöyle bir gülümsüyorum demekki etkili olmuş diyor ve yorumumu yazıyorum:)

paylaşım için çok teşekkür ederim hahaha buda farklı bı yaklasım hahaha Şaka bı yana ama doğru diyorsun bende hoşlanmıyorum... :)

bu konuda hemfikiriz arkadaşım.. başka bi forumda adminlik yapan biriyim ve bizim forumda da aynı şey başgöstermekte.. çoğu kişi sırf mesaj sayım çok olsun diye teşekkürler deyip geçiyor.. belki paylaşılan konuları bile okumuyorlar...

evt bencede paylaşıma teşekkürden sonra da konu hakkında bi eleştirii yapılsaa daha iyi olur öyle veya böyle sonuçta paylaşıma açık bir sitemiz var arkadaşlar.

senin ilgini çeken bir konuyu ya da anlatmak istediğin bir şeyi bizim paylaşmak isteyip ( ve de paylaşıp) bununla uğraşmış olman bile önemli bir konu olduğu için "paylaşım için teşekkürler".

Geri