herkes fikrini söylesin lütfen

Cevap: herkes fikrini söylesin lütfen

sevgili kardeşim
Güven bi kere gitti mi...ki kendiliğinden gitmez...arkası mutlaka gelir....yeterince çekmişsin...ömründe çok kolay geçmemiş...kimin ne maya da olduğunu değerlendirecek tecrübeye mutlaka sahipsindir...sağduyuna güven...
Belki bi kaç gün - hafta üzülür ağlarsın...ama durmadan ağlamaktan iyidir...yol yakınken ayrıl...kendi başına hayatına kaldığın yerden dvm et...
Benim burnuma kötü kokular geldi...yani bu kredi işinde filan...kambur üstüne kambur yüklemesin sana ??? Ben hep en kötü olasılığı düşünen biriyimdir...en güzel kalkan da bu olduğunu düşünürüm...Senin adına endişelendim cidden...bu anlamda...sağduyulu davran ve bi an önce dim dik kendi ayakların üzerinde yeniden dur...ve kimseye de güvenme...kendinden ve allahtan başka..
Yüce rabbim sana yardımcı olsun...dualarım seninle güzel kardeşim

canım Allah yardımcın olsun.üzücü bir durum.bencede önce almancayı öğren etrafında ne konuşuluyor anla.kimsenin seni yıpratmasına izin verme.biliyorum zor ama tekrar Alllah yardımcın olsun.

ablacığım yha bende fikrimi söylemek istiorum üzüldüm eşinin sana böyle davranmasına
ama yaptığını çok yalnış buluyorum sana tercüme etmesi gerekirken ordaki bayanın sözünü kesip birlikte sohbet etmeleri bence çok yalnış dil bilmesende sen onun eşisin muhakkat senide muhabbetin içine almaları gerekdi die düşünüorum bide dier gün sensiz gitmesii biras tuhaf geldi bana

ablacığım yinede ön yargıda bulunmayalım sadece kalbinin sesini dinle ve ona göre hareket et inş hayırlısı olur ve mutlu olursun sewgilerimle...

Simdi 2012 deyiz. Sonuc ne acaba cok merak ettim dogrusu...bosandimi, birlikte yasamaya mi karar verdi, yoksa hayati almanyada tek basina yasamaya mi...harbiden merak ettim....ne insanlar ne dertler var su fani dünyada..kolay degil ama allah kuluna kaldiramicagi yükü vermez. Icki yerine oturup bir namaz kilsaydin ferahlardin belki, belkide istihare yada hacet namazi kilsaydin bu soru isaretlerinede bir ünlem verebilirdi...karismak gibi degil, fikir soruldu gecte olsa fikrimi bi sonraki fikir isteyenlere veriyorum...sonucta buda birsey icin caba vermektir, nasil arakadasa, internette tanimadigina danisabiliyorsa insan, manevi anlamdada bir denemeye deger derim. yanlis anlasilmasinda.

Geri