Hermesetas tatlandırıcı kullananlar bir bakabilir mi acaba?

• Konbuyu başlatan Diyettebirgun
  • Başlangıç tarihi
D

Diyettebirgun

Forum Okuru
Hermesetas tatlandırıcı kullananlar bir bakabilir mi acaba?

Hermesetas bitkisel mi melek kadınlar kulübü Hermesetas kullananlar forum'da.​

Merhaba kızlar ben bir haftadır diyete başladım şekeri tamamen kestim ama çay kahve maalesef şekersiz içilmiyor özellikle çayı şekersiz içemiyorum hiç katamadığım için bayağı tatsız oluyor. Hermesetas diye bir tatlandırıcı duydum kullanan arkadaşlar var mı gerçekten bu doğal ve bitkisel olabilir mi arkadaşlar eğer içeriğinde herhangi bir kimyasal madde yoksa bu şekilde çayımı içebilir miyim? Hermesetas bitkisel mi arkadaşlar bu soruma cevap verebilecek var mı?

Merhabalar
Diyette kullanabileceğiniz tatlandırıcılar içerisinde kimyasal barındırmaması gerekir. Yani bana kalırsa her önünüze geleni kullanmayın dilerseniz diyetisyene gidiyorsanız ona bir danışın derim. Ana hermesetas sanıyorum ki bitkisel doğal organik bir tatlandırıcı. Yine de çok alişmamaya bakmak gerekir. Günde 2 kereden fazla almamak gerektiğini düşünüyorum. Hermesetas kullananların yorumlarına da baktığımızda tadının güzel olduğunu söylemişler. Ağızda ağır bir tat bırakmadığı söylenmiş. 1 tatlandırıcı 1 kesme şeker tatlandırıcı gücünde imiş. Hatta hermesetas istenilen şeker tadını da 0 kalori ile vermekteymiş. Dünya sağlık örgütünün de bu ürünü güvenle kullanilabilecegine karar vermiş.

Aşağıda verdiğim linkteki konuyu da incelemenizi tavsiye ediyorum. "Şeker yerine ne tür tatlandırıcılar kullanılmalıdır" yazımız hemen aşağıdaki linkte.

Geri