Etiketler:
 1. MaWiM

  MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

  Kayıt:
  25 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  31.443
  Beğenilen Mesajlar:
  2.301
  Ödül Puanları:
  113

  Hipnozla Kızgınlık, Aşırı Öfke, Saldırganlık Tedavisi

  Konu, 'Hipnoz' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

  kadınlarda azgınlık belirtileri Kızgınlık, öfke ve saldırganlığın hipnozla tedavisi
  Kızgınlık ve öfke içimizdeki sesin bu yapılan haksızlık demesidir.
  Analitik Hipnoz ve hipnoterapi bilinçaltında birikmiş kızgınlık ve öfkeyi boşaltır. Kızgınlık toplumuzda en yanlış anlaşılmış duygudur. Kişileri tehlikeli ve kötü gösteren bir duygudur.
  Bu nedenle gömmeye çalıştığımız duyguların başında kızgınlık ve öfke gelir. Gömülmüş kızgınlık ve öfke kendini ani saldırganlık nöbetleriyle gösterir.
  Kızgınlık iyidir. Tüm duyguların kaynağı bizim algılarımızıdır.
  Analitik hipnoz bu algıyı değiştirir. Doğru ve yanlış ayırımımız bu algıları oluşturur.
  Bir kişinin davranışını, ya da bir olayı doğru bulursak beklentilerimiz karşılanmıştır ve olumsuz duygu oluşturmaz.
  Ama aksi olursa kızgınlık ve öfke ortaya çıkar.
  Bazen de yaptıklarımızdan memnun kalmayız, bu haksızlık, işler istediğim gibi değil deriz ve kendimize kızgınlık ve öfke ortaya çıkar. Kızgınlık ve öfke bizi bir şeyler yapmaya iter. Adalet ararız.
  Sabitleşmiş fikirlerde kızgınlık ve öfke doğurur. Bu sabitleşmiş düşünce ve kalıpların dışında davranan her insana kızarız, krılırız, güceniriz, küseriz.

  Kızgınlık ve öfkenin oluşması ve hipnozun etkisi
  Anne –baba ile çocukların çatışması buna güzel bir örnektir.
  Kızgınlık korkularımızı açığa çıkarır. Haksız bulduğumuzu durum aynı zamanda zararlı olabilir. Yani kızgınlık ve öfke korunma için bir alarm görevi de yapar. Kızgınlık ve öfke ortaya çıktığı zaman hak aramaya başlarız.
  Ancak bu hakkın yerine geldiğine ikna olursak kendimizi emniyette ve güvende sayarız.
  Ama bazı kızgınlık ve öfkeler gerçek iken, çoğu da yanlış algılamadan kaynaklıdır. Çoğu yanlış ya da gerçek kızgınlık çok derinlere gömülü gibi durur. Bilinçli olarak yaptığımız araştırmalarda kızılacak ya da kızdığımız bir kişi bulamayız. Ama bilinçaltında hepsi kayıtlı durur.
  3 yaşında birkaç aylığına anne babası tarafından ninesine bırakılan çocuk hem terkedilmişlik korkusu yaşar hem de anne babasına kızar.
  Daha sonra bu olaylar tekrar edildikçe bu duygu güçlenir. Daha sonra anne babası gelir çocuğu okutur büyütür. Ama o kızgınlık hep orada saklıdır. Her terk olayı, her ayrılık olayı kişide hem kızgınlık hem de korku yaratır.
  Kişinin yakınlarına, kendine karşı gömülü kalmış ve çözülmemiş kızgınlık duyguları nedeni bilinmeyen saldırgan davranışların kaynağıdır. Sürekli uyarılar kronik hastalıkların kaynağı olur.
  Kızgınlık kişinin içinde kaynayan kazandır. Ateşi geçmişinde çözülmemiş olaylar besler.
  Analitik hipnoterapi bu olayları, kişileri açığa çıkararak bilinçaltında bu duyguların ortadan kaldırılmasını sağlar.
  Kızgınlığın ortadan kaldırılması için en güzel yöntem affetmektir.. Hipnotik af seansları en güçlü iyileştirici tedavilerden biridir.

  Çocuğuma karşı düşmanca duygularım, öfke ve kızgınlığım var kurtulabilir miyim?
  Çocuğuma ve eşime karşı olan davranışlarımda karşı koyamadığım bozukluklar var ve bu davranışlar özellikle çocuğumla aramda içten içe bir düşmanlık, öfke ve kızgınlık oluşmasına neden oluyor. Sorun da aslında çok basit "çocuğumun iştahsızlığı ve isyankarlığı ve babasının bu konuda beni çok yalnız bırakarak istemeden de olsa ona destek çıkması".

  Sorunlarınız hipnoterapi ile çok kısa sürede kolayca çözülür.. doğru yöntemi buldunuz.. sorununuz olduğunuzu düşünüyorsunuz.. ve bundan rahatsızsınız ve de kurtulmak istiyorsunuz. Sorunlarınız gizli bir öfkeyi işaret ediyor. Gizli öfkenin nereden kaynaklandığını analitik hipnoterapi ile ortaya çıkarıp, neden kızgınlık oldu anlayıp sonunda affedilerek bu duygu boşaltılmış ve yok edilmiş olur. Kızgınlık yanlış adrese yöneltilirse hiçbir yararı olmaz.kaynak:forumtempo
   
Hipnozla Kızgınlık, Aşırı Öfke, Saldırganlık Tedavisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Sorularla Hipnoz Tedavisi (Hipnoterapi)

  Sorularla Hipnoz Tedavisi (Hipnoterapi)

  mesut cetin hipnozla tedavi izmir izmirde hipnozla tedavi hipnoz tedavisi izmir Soru: Hipnoz nedir? Cevap:Hipnoz,çevrenin bilincinde olmanın ve kritik kontekstüel değerlendirmenin nispi olarak askıya alınmasıyla birlikte ortaya çıkan, uyarılmış bir fokal konsantrasyonun söz konusu olduğu, kontrollu ve belirli bir yapıya sahip bir disosiasyon olarak kabul edilebilir. Hipnotik trans , ne uyku ne...
 2. Vajinismus Ve Hipnozla Tedavisi

  Vajinismus Ve Hipnozla Tedavisi

  Vajinismus hipnozla tedaviye en yatkın durumlardan biridir. Vajinismusla ilgili bilgileri birçok kaynakta bulabilirsiniz. Ben bu yazıda hipnozun vajinismus için neden uygun bir tedavi yöntemi olduğunu açıklıyorum. Açıklamalarım bir çok açıdan yerleşik bilimsel bilgi ve görüşe farklı bir bakış açısı getiriyor. Hipnoz tedavileri başlı başına zaten yerleşik düzene, yerleşik tedavi düzenine bir...
 3. Öfke!

  Öfke!

  ofke, ofkelenmek, sinir, sinirlenmek, sakinlesmek konusunu incelemektesiniz Merhaba Melekler, "Beni çıldırtıyor. Hiç laftan anlamıyor.", "Niçin bu evde kimse bana yardım etmiyor?", "Kaç kere ayakkabılarını çıkarmadan içeri girme dedim sana?", "Bu kadınlara hiç yaranamazsın zaten, ne yapsam ona yetmiyor.", "Kesin şu gürültüyü de maçı...
 4. Aşırı Terleme için Bitkisel Tedavisi

  Aşırı Terleme için Bitkisel Tedavisi

  aşırı terleme aşırı terlemeye bitkisel çözüm aşırı terleme sebebleri aşırı terleme sebebleri nelerdir hakkında bilg için yazımıza buyrun arkadaşlar Özellikle yazın hayatımızın kabusudur terlemeler. hiç çekilmezler. Bazı Terlemeler vardır normal terlemenin çok çok üstünde Aşırı Terleme Sorunu. Aşırı Terleme Sorunu yaşıyorsanız yazımızı inceleyebilirsiniz çünkü Aşırı Terleme ve Bitkisel...
 5. Aşırı Terleme Hastalığı ve Tedavisi

  Aşırı Terleme Hastalığı ve Tedavisi

  aşırı terleme aşırı terleme neden olur aşırı terleme tedavisi İnsanı topluluk içinde sıkıntıya sokan, sosyalleşmeye engel bir rahatsızlıktan bahsetmek istiyoruz sizlere melekler, aşırı terleme hastalığı. Kış aylarında bile günlük yaşamı çekilmez hale getiren el, kol ve koltuk altı bölgelerindeki aşırı terleme bozukluğu, yarım saatlik basit bir cerrahi müdahaleyle ortadan kaldırılmaktadır....

Sayfayı Paylaş