***Hisleriminde gücüyle size TAROT***

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ce: Hisleriminde gücüyle size TAROT

3,12,73.dileğim şu eşimle ve kızımla her iki ailelerden uzak bir yaşam istiyorum vede işimde ilerlemek.Yorumlarmısınız müsaitseniz.

teşekkür ederim..kıskanlık çok var malesef çevremde çok doğru:)ay oğlumun kafa kısmına dikkat et demişsin içim bi tuhaf oldu:cry:

canım ben terazi burcuyum eşim balık banada şölebi döktürüverdatlım,genel ,gönülden teşekkürler 47,12,8

handan abla umarım çok olmuyorumdur gene görümcem için aşk bakımından bakarmısın oğlak burcu 63,7,42

3,12,73.dileğim şu eşimle ve kızımla her iki ailelerden uzak bir yaşam istiyorum vede işimde ilerlemek.Yorumlarmısınız müsaitseniz.

canım ilk isteğin için biraz daha beklemen gerekecek. Budurumun geçici. istediğin şeye ve başarıya kavuşacaksın. Çok mantıklısın. akıllı kararlar veriyorsun. yaşadığın bazen içsel huzursuzluklar yüzünden karşındaki kişi seni yanlış anlıyor.Mesleki açıdan yıldızın yüksek. istediğin başarı olacak merak etme. Eskiden kurtulmakdeğişmek ve bugünü yaşamak istiyorsun. Ha bu arada Çevre değişikliğide yaşayacaksın. Kızın çok duygusel olcak. Narin yapılı ve estetik bi güzelliği olcak. sağlıkla kalın canım:melek:

canım ben terazi burcuyum eşim balık banada şölebi döktürüverdatlım,genel ,gönülden teşekkürler 47,12,8

adaletsizliğe ve haksızlığa tahammülün hiç yok. hırgür çıkıyorsa bundan çıkıyor:) eşinde otoriterliği seven biri ama sen daha baskın çıkıyorsun. bişekilde yoluna getiriyorsun onu. canım yakın zamanda bi olumsuzluk olmuş. ama bu son değil önüne bi şans daha çıakack umarım değerlendirebilirsin. tartışmalardan bu ara uzak olalım. Artık pozitif düşünme zamanıdır. endişelerinden sıyrıl ve olgunlaş. İçsesinide dinlemiyorsun insanlarıda. arada onlara kulav ver canım. eşin duygusal birisi e sende kalbine gidecek yolu bul ve bambaşka bi havada yürütün mutlulğunuzu. oda sende monotonluğu sevmiyorsunuz. sağlıklakalın:melek:

handan abla umarım çok olmuyorumdur gene görümcem için aşk bakımından bakarmısın oğlak burcu 63,7,42

hayatım karşısında bi insan varsa çok dikkatli olsun. gerçi o hemen öyle herkese güvenen biri değil. ama çeşitli sıkıntılar başını ağrıtabilir. Hayat ona boş gibi geliyor. kurtulsun bu düşünceden. yyeniden bir başlangıç yapıp hayatına yeniden bi yön vermek istiyor. Çalışıyorsa güzel bi başarısı var. işinde daha başarılı olur aslında. özel hayatında daha esnek davranıyor. Canım eğer bi ilişkisi varsa bunda bi son gördüm. yürümeyecek. yada yakın bi zamanda ayrılık yaşadı. bu günler en kısa zamanda bitiyor ve artık ayağa kalkıyor inşallah. kendi bile şaşıracak. Eklem ve baş kısmına dikkat etmeli. diş sorunları yaşayabilir. sağlıkla kalın canım:melek:

cnm bn şuanki iş yerimi devredip başka bir iş yeri açmayı düşünüyorum,bunu başarabilcekmiyim ve bu yeni adım bnm için hayırlı olcakmı handancım.rakamlar 1 8 59

canım şu benim güççük kardeşimede bibaksan yengeç burçlu evlenecekmi,18,7,28 genel bakarmısın aşk ve iş şimdiden teşekkür ederim çok

cnm bn şuanki iş yerimi devredip başka bir iş yeri açmayı düşünüyorum,bunu başarabilcekmiyim ve bu yeni adım bnm için hayırlı olcakmı handancım.rakamlar 1 8 59

canım ümit bağladığın bir girişimde gösterdiğin çabalar ödül bulacak. 4 vakit sonra dileğin için uygun bi zamandır. Artık uzun vadeli düşün ve zarar göreceğin işelere girme. Fakat duygusal açıdanda bunalımlı bi dönemde olduğunu hissettim. Ümitsizliğe kapılıyorsun bazen. Akılcı ve ulaşabileceğin hedefler seç. kararlı ol canım. Bu arada senin için güç ve meşakatli bi dönem başlıyor. Kolay gelisn diyeyim öncelikle sağlıkla kal canım:ar4fd:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri