***Hisleriminde gücüyle size TAROT***

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ce: Hisleriminde gücüyle size TAROT

bizim taşınma işimiz var..birde belki tayin olabilir..
1 3 18

Sevgili handanca,oncelikle bizlere vakit ayirmak gibi bir incelik yaptigin icin cok sagol,benim bebegim olmuyor,aslinda doktorlar hep umutsuz hatta imkansiz diyorlar ama umut dunyasi iste,umudumu kesemiyorum,birde bana baksanda bebisim olacakmi soylesen,olurmu?sayim 67 simdiden cok tesekkurler,emegine yuregine saglik.

bizim taşınma işimiz var..birde belki tayin olabilir..
1 3 18

Canım bi organizasyon bozukluğu var. bi sorun çıkacak işiniz gecikecek. Bu arada Mantığınızdan ziyade duygusallık ön planda çıkmış. Bide nedense yılmış veya umutsuz kalmış gibisin. kendini toparla ve güçlü ol. Herşeyim mükemmel olması için uğraşıyorsun ama tabi sonuç istediğin gibi olmuyor. Çok dikkatli ol sıkıntı ile karşılaşabilirsin. akıllılıkla bu işi halledebilirsen rahatlayacaksın. Bazen olaylar karşısında kontrolünü kaybediyorsun. Kendine güvenmeyi öğren. sağlıkla kal:melek:

Sevgili handanca,oncelikle bizlere vakit ayirmak gibi bir incelik yaptigin icin cok sagol,benim bebegim olmuyor,aslinda doktorlar hep umutsuz hatta imkansiz diyorlar ama umut dunyasi iste,umudumu kesemiyorum,birde bana baksanda bebisim olacakmi soylesen,olurmu?sayim 67 simdiden cok tesekkurler,emegine yuregine saglik.

canım 3 rakam gerekliydi. Bu soru için 67 rakamını değerlendireceğim. Bebek konusunda Allah tüm kapılarını açıp sağlıkla yüzünü güldürsün inşallah.
Bilinçaltı kontrolsüz korkuların var canım. Budurum evinde huzursuzluğu bozacak konulara davetiye çıkarmasın. Sakın umudunu kesme. öyle bir anda sana 3. kişiden bi haber gelecekki çok sevineceksin. Bu dönemde çok dikkatli olman lazım. Kim bu işe elini atacaksa mükemmel bi organizasyonla sevienecksin. Sağlıkla Mutlulukla canım:melek:

slm

mrhbalar.banada fal bakarmısınız.5.9.30.nişanlım ve ben işe girecekmiyim iş gözüküyor mu?ve düğünümüz olucak mı?çocugum olucak mı?nişanlımın burcu balık benim burcum boğa

Ce: slm

mrhbalar.banada fal bakarmısınız.5.9.30.nişanlım ve ben işe girecekmiyim iş gözüküyor mu?ve düğünümüz olucak mı?çocugum olucak mı?nişanlımın burcu balık benim burcum boğa

Canım nişanlının ailesine karşı dikkatli ol. gözleri üzerinde hep. Harcamalarınızada çok dikkat edin sıkıntılarınız büyüyebilir. Sanki iş ararken fazla özverili değilsin. hayal kuruyorsun çok. ayağa kalk silkelen ve kendi için koştur artık. başkaları için düşünce ve hareketlerindende vazgeçme. eşin duygusal biri. güzel sözden anlar. sende tam ev kadını olabilecek yapıdasın. fakat farketmediğiniz yada bildiğiniz etkenelr varsa bunlara karşı dikkatli olun. İş için biraz daha beklemek gerekecek. Sağlıkla kal canım:melek:

çok teşekkür ederim cnm.bizi tam olarak anlatmışsın.ama cnm düğün yok mu bu yıl en merak ettiklerimden biri çünkü

Şey Benİm Çok Merak EttİĞİm BİŞey Var
Tarotla İlgİlİ Ama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri