***Hisleriminde gücüyle size TAROT***

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ce: Hisleriminde gücüyle size TAROT

Msj GÖmderemİyom

Himm
Sesİmİ Duyan Yok

YA BEN Bİ TAROT FALI BAKTIRACAKTIM ACELESİNDEN
1,5 SENEDİR MERAK ETTİĞİM BİŞEY VAR NE ZAMAN OLUCAK YADA OLMAYACAK MI
ÖĞRENMEK İSTİYORUM ARTIK:cry:

çalışan bi bayanım eşimle tayinimiz ayrı yerlerde arad 100 km var
bu durumdan kurtulacak mıyız yada hayatımızı nerde devam ettireceğiz

51 24 67 rakamları unuttum özür dilerim

Maddi anlamda kayıplar olabilir çok dikkatli olun canım. Plansız ve programsız düşünceler var hep. Sağlık problemi var bide çok önemli değil ama dikkatli ol yine. Bide bu arada gördüğün rüyalara dikkat et bazı sinyallar geliyor sanki sana:) tayin için için zaman var canım. belli bi süre sonra tekrar bakarız bu duruma. Bide yakın zamanda yaşayacağın bi münakaşa var. çok fazla büyütme derim ben. konu istemediğin hatta seni üzen noktalara gelebilir. Birazda eşin sende anlayış bekliyor. bazen ona haksızlık ettiğinin düşüncesinde. Bazı düşüncelerini gerçekleştirmek içinde kendini çok sıkıyorsun rahat ol biraz. sağlıkla kal canım:melek:

çok tşk ederim durumumu net bi şekilde ifade ettiniz.bu hafta içinde tekrar bakrmıyız sizi fazla rahatsız etmek istemiyorm ama ii yada kötü en azından bişeyler bilmek rahatlattı beni

mrb handan acil bi durum oldu hatırlarsan eşimle tayin sorunumuz vardı bi değişiklik olacak mı şu an benim bulunduğum ile mi yoksa onun bulunduğu ile mi yerleşecez?benim bulunduğum yerde çok hoş bi ev bulduk tayin karasızlığı yüzünden taşınamıyorz.bugün cvp vermeliyiz ev sahibine?ne diyecez bilmiyorz?hislerine danışmak istedim.çünkü geçen sefer söylediklerin başıma geldi lütfen bekliyorum oldumu canım.24 19 78

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri