***Hisleriminde gücüyle size TAROT***

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ce: Hisleriminde gücüyle size TAROT

canım handancım banada bakarmısın lütfen. 9 29 70 yorgun ve yoğun olduğunu biliyorum bakarsan sevinirim. teşekkür ederim.

Konuyu özelden aldım canım. Arkadaşlık ilişkilerinin sağlamlaştığını rahatlıkla söyleyebilirim. Kendine güvenin gelmiş ama gelecekle ilgili korkularında yok değil. Çok büyük bi sevinç var dileğinde. öncelikle sıkıntı olcak ama sonuşta seni bekleyen süprize hazır ol. Sağlığına dikkat et. 2008 sonları senin için güzel geçecek. Eşinin başarılarıda buna eklenecek. Tek mutluluğu seven biri değilsin herkesle mutlu olup herkese üzülen birisin. Bencil ol demiyorum ama kendini düşün az. Zaman ayır kendine. ihmal ettiğin yerler var.ilgilenmeyi unutma. Uzun süredir görmediğin biride süpriz yapacak sana. sağlıkla kal canım. aklına takılan bişi olursa istediğin zaman yaz. :melek:

canım sayılar 2 63 73
eşim iş değişikliği yapacak önümüzdekisene içinde acaba tarotta ildeğişikliği varmı
teşekkürler yorumubn için şimdiden

canım sayılar 2 63 73
eşim iş değişikliği yapacak önümüzdekisene içinde acaba tarotta ildeğişikliği varmı
teşekkürler yorumubn için şimdiden

canım bu iş beklediğinizden uzun sürebilir. sen sanki endişelisin bu konuda. bu günleride aramamak istiyorsun. ama onu bazen öyle güçlendirici konuşmalar yapıyorsunki senden güç alıyor. Umarım hayırlı işler olur. Geç olsun en iyisi olsun. Bu işten önce yaşayacağınız ayrı bi sevinç daha var size. haziran ve temmuz ayları içinde yaşayacağın bu sevinç sizi dahada güçlü yapacak. Bunun işini yapacak biri var. azcık ona karşı güçlü olsun. Kendini kanıtlamak için yapacağı şeyleri bile tolerans veriyor sanıyor. Birde kendi işini çözsün önce vaat vermeyi seven biri buna gerek yok. sağlıkla kal canım:melek:

5 7 18 canım benım burcum ikizler sevgiliminki oğlak bana da bakarsan cok mutlu olurum

5 7 18 canım benım burcum ikizler sevgiliminki oğlak bana da bakarsan cok mutlu olurum

ilişkinde sonuç isteyen birisin. her ilişki için böylesin bi sonuç görmüyorsan hemen sıkılıyorsun. bu ilişkide ise kişilik karakter olarak çok iyi bi arkadaşın var. ama canım senin tölaranslı olman gerekecek zamanlar olacak. ve eğer sebat edersen çok mutlu olacaksın. sen sıkıya gelemeyen birisin. tatlı dilin caziben heryerde taşır onu. Arkadaşınla küçük tartışmalarda olabilir ama senin bağlayıcı bi kişiliğin var. senden kopamaz. sende sinirlenince herşeyi silip atmak isteyip sonra pişmanoluyorsun. kontrollü ol canım. ona yansıtma bunları. göreceksin mutlu günler kapıda. sağlıkla kal:melek:

banada bakabilirsen sevinirim eşimle ayrıyız 6 aydır sonuç ne olacak 12 13 27 ben aslan eşim oğlak burcu

Son düzenleme:

ben aslan eşim oğlak

canım ikinizde inatçısınız. hele gururun. evet o çok önemli ama bazı yerlerde çok fazlada takmamak lazım. Eşin seni unutmamış. bazı şeyleri bilerek yapmış. üzülmen için değilde daha çok kıskandırmak için. Burda iş sana düşüyor. sevgin varsa durma gururunu bir kenara bırak ve konuş. yoksa inan bu ayrılık düşündüğünden uzun sürebilir. acayip bi kasvet oldu bana sana bakarken. neden böyle çok düşüncelisin hep isyan ediyorsun haketmediğin şeyler olmuş. aslında haklısın davanda. ama canım gülmek istiyorsan taviz ver biraz. aslında eşinde yamuk yapacak bi adamda değil kafasına giren çok. Sen aktif ve dinamikken onu vurdumduymaz görüyorsun. sonuç olarak sen elini uzat (yapamam dediğini hissettim sanki) dediğim gibi iş sana düşüyor. Yaşadıklarını düşün yapacaksında buna değsin canım.

Handancım sen harika bi insansın. Söylediklerin bana acayip moral oldu. Senin hislerine güveniyorum. Benim için ÖNEMLİSİN.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri