***Hisleriminde gücüyle size TAROT***

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ce: Hisleriminde gücüyle size TAROT

ev konusu süper uymuş valla yatırım amaçlı düşünüyorum çunku o yuzden son ev olamayacağı kesın yanı alıp daha sonra satıp kendı ıstedığım gıbı bır ev alacam allah nasıp ederse.
çocuk olayıda herkez kız olacağını soyluyor ınş senın hıssettıklerınde doğru çıkar canım .
etkılıyıcı bır konuşmam olduğunun tabıkı farkındayım ama sende çok temız kalplısınkı butun bunları çok ıyı hıssedebılıryorsun canım.
çok tşk ederım
repler fada olsun canım benım :)

eeee sıra bana gelmiştir sanırım artık
bende genel baktırmak istiyorum kova burcuyum eşim yengeç olduğunu idda ediyor çocuklarda erkek yengeç kız ikizler sayılarda 7 60 32

Hidoş canım sen kendini hergün geliştiriyorsun sanki. bugünde şunu öğrendim der gibisin. Evde dediğin uygulanır. hele uygulanmasın başlarına gelecekleri onlar bilir walla:) sen istediğini yapmayı yada yaptırtmayı çok iyi biliyosunnn. detaycısın birde canım. eşin sağlık yönünden çok hassas buda seni triplere sokabilir zaman zaman. kasık bölgesinde bi sıkıntı olabilir canım eşinin. 1 vakit içinde eşinde iş yönünde güzel bi mutluluk kapıda hayatım. Çocuklara gelince erkekte yemek sorunu var. ya yemek beğenmiyor yada herşeyi yemiyor. ona güzel yemekler olursada çok güzel yiyor ama. boğazına düşkün biri olcak. onu alan güzel yemek yapmayı bilmeli. Başarız olsada kendini telkin ediyor kendi kendine söz veriyor bazı durumlarda. ve eğer inat ederse yapmayacağı şeyde yok oğlunun. Kızın ah kızın:) bu bişey beğenmeyen hep dediğim olsun diyen biri sanki .değini yapıcak biri. sonra gönül almayı ya bi gülücükle yada öpücükle halledebile biri. canım kızında bide sağlık sorunu çıkabilr. önemli bişi yok ama merak etme. sağlıkla kal:melek:

handanca fazlamı olacak bılmıyorum ama inş kırmassın canım benı .eltım yorumunu okududa bakdırmak ıstıyor oda .
kendı balık ,eşi yengeç burcu
genel baktırmak ıstıyor.
13-27-65

tşk ederı canım şimdiden:)

merhaba handanca banada bakabilirmisin genel olarak benim burcum kova eşim oğlak çocukların ise başak ve yay şimdiden teşekkür ederim 45 67 8

Son düzenleme:

bu arada handancaya rep gondereceğime başkasına gondermışım kıme bılmıyorum ama olsun. gonderdığım arkadaşımada feda olsun.:D

handanca fazlamı olacak bılmıyorum ama inş kırmassın canım benı .eltım yorumunu okududa bakdırmak ıstıyor oda .
kendı balık ,eşi yengeç burcu
genel baktırmak ıstıyor.
13-27-65

tşk ederı canım şimdiden:)

nedemk canım yaa bakarım tabi:)
eltin niye herşeyi kafayı takıyor. ne varsa ama aklına bişi koyuyor. niye oldu? banamı bişey demek istedi? soru soru kafası hep meşgul. çokta duygusal. İnceleyici ve yeri geldiğinde iğneleyici:) eşide anlayışı gibi görünüyor am abazı tabularından kurtulamıyor. ve istemdende olsa eltini üzmüş zaman zaman. Geçmişte olduysa ona saysın bi ayrılık olmuş sanki . eşi temkinli konuşurken bile kelimeleri seçtiği gibi bazen kelime oyunuda yapıyor. Arkadaşın işte çalışıyorsa menmuniyetsizliği var menmun değil sanki. ama çalışmıyorsa bunda bi değişiklik olcak. kendi için yepyeni bi karar vercek. bu onu çok motive decek. sağlıkla kalsınlar inşallah:melek:(bide eltinde diş problemi olcak sanırım.)

merhaba handanca banada bakabilirmisin genel olarak benim burcum kova eşim oğlak çocukların ise başak ve yay şimdiden teşekkür ederim 45 67 8

babanın oteriterliği çocukları sıkabilir. ikisede kolay laf dinlemeyen çocuklar sanki (çok küçüklerse çocuklarınız ben oluşacak genel yapılarından bahsediyor olayım) çocuklarda anlaşmamazlık olursa kesinlikle çok güzel konuşmalı. emrivaki ikiside laf dinleyecek yapıda olmayak kişilikte olacaklar. her dedikleride yapılırsa kullanabilirler. özellikl eoğlak ilerki zamanlarda gezmek dışarda olmak için bu konuda çektirecek sizlere:) başak iş konusunda çok başarılı biri olacak. güzel yerlerde görebilrisiniz onu. size gelince tam bi koşturmacadasınız sanki. hayatınız hızlı bi tempoya göre değil. aman kendinizi ihmal etmeyin. zamanla çıkacak sağlık sarunlarıda bunun habercisi olacak. siz kendinizi heba ederken onlar bunun farkındalarmı? gerçi yaptığınız kendi aileniz ama kendinizi yıpratmayın. Anneniz hayattamı bilmiyorum ama bayan yaşça büyük bi hanım sizi telaşe sokabilir. kendinizi bu koşturmaca içinde unutmayın lütfen. sağlıkla kalın:melek:

babanın oteriterliği çocukları sıkabilir. ikisede kolay laf dinlemeyen çocuklar sanki (çok küçüklerse çocuklarınız ben oluşacak genel yapılarından bahsediyor olayım) çocuklarda anlaşmamazlık olursa kesinlikle çok güzel konuşmalı. emrivaki ikiside laf dinleyecek yapıda olmayak kişilikte olacaklar. her dedikleride yapılırsa kullanabilirler. özellikl yay ilerki zamanlarda gezmek dışarda olmak için bu konuda çektirecek sizlere:) başak iş konusunda çok başarılı biri olacak. güzel yerlerde görebilrisiniz onu. size gelince tam bi koşturmacadasınız sanki. hayatınız hızlı bi tempoya göre değil. aman kendinizi ihmal etmeyin. zamanla çıkacak sağlık sarunlarıda bunun habercisi olacak. siz kendinizi heba ederken onlar bunun farkındalarmı? gerçi yaptığınız kendi aileniz ama kendinizi yıpratmayın. Anneniz hayattamı bilmiyorum ama bayan yaşça büyük bi hanım sizi telaşe sokabilir. kendinizi bu koşturmaca içinde unutmayın lütfen. sağlıkla kalın:melek:

teşekkürler handanca ama yanlışlık oldu sanırım oğlak eşimdi çocuklar yay ve başaktı bu arada annem çok ta yaşlı değil ama nasıl bi telaşe sağlıkla ilgilimi acaba yorumunuz için teşekkür ederim

Moderatör tarafında düzenlendi:

handanca çok tşk ederım canım. eltımde doğru çıkdı diyor. diline yüreğine sağlık.
sevgiler:)

teşekkürler handanca ama yanlışlık oldu sanırım oğlak eşimdi çocuklar yay ve başaktı bu arada annem çok ta yaşlı değil ama nasıl bi telaşe sağlıkla ilgilimi acaba yorumunuz için teşekkür ederim

yukarda yanlışla oğlak dediğim yer yay olacaktı canım. ben yanlış yazmışım. düzeltme yaptım.:hmm:

sizden yaşça büyük bi kadın hiseetim. anneniz olabilir diye düşündüm. evet sağlıkla ilgili bi sorun. ani bi çıkış yapacak bi rahatsızlık. düzelecek ama korkmayın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri