Hızma Sevenler

P

pofuduk

Forum Okuru
Hızma Sevenler
hayır acımıyor tabikide:)
canımm bende çokkk istiyorumm hatta arada yapışkanlı olanlardan takıyorumm.. ama deldiremedimm korkuma

az cesaretin verin bana nolurrrrrrrr çokkk acıyomuuu

ben yeni deldirdim kulak gibi hiç acımıyor:) uyusturuyorlar zaten sen sadece oradaki işlemi hayal ediyorsun var olduğunu biliyorsun yanii hiiç korkma acımıyorr :)

M

Misafir Melek

Forum Okuru
=) bndede hızma var.burunu deldirirken biraz tedirgin oluyosunuz ama gerçekten acımasınma rağmen dayanılmıycak kadar değil yani ... ilk bi hafta alışamıyosunuz ama sonrası çok güzel ben onunla çok mutluyum wllaa tawsiye ederm ayrı bi tarz çokta güzel duruyo ama buruna zarar wereblcek hızmalar yani metal olanları falan takmanızı tawsiye etmem gümüş kullanıyorum ben memnunum =) Baya zaman geçti bi sorun yok şuanlık =)

bende hızmalılardandım hiç acımıyoki gözünüzü korkutuyolar o kadar abartcak ta bişey yok yok temiz tutn yok toz kapmasın 2 gün su değmiycek o kadar çok ta şık duruyolar bnm hızmam uyurken çıkmış deliği kapandı bi daha da deldirmedm

M

Misafir Melek

Forum Okuru
Ya ben 2 gün önce burnumu deldirdim herhangi bir krem kullanmam gerekiyor mu temizligi için ? bide okullar açılıyor sürekli çıkarıp takmam gerekecek bir sorun olur mu ?

M

Misafir Melek

Forum Okuru
arkadaslar hc acımıyo ki bn bu olylrdan ck korkn bi insnm uc ayda cesaretmi toplypta gttm hcbse olmyo kulktn ble daa az acyo yas ble glmdi gzmden yanı hc korkmyn ıstyn yptrsn içinzde klmsn

D

Damla özen

Forum Okuru
Yaklaşık bir yıl düşünüp anneminde korkusuna cesaret edemeyerek deldiremediğim ancak yaklaşık iki ay önce bir deli cesaretiyle deldirdiğim ilk zamanlar benim elimin durmadığından çok oynadığım oynama mikrop kapar diye elli kere uyarsalarda bir sıkıntı yaşamadım ve 2 ayda üç yada dört hızma değiştirdiğim değiştirirkende hızmayı vazeline batırıyorum ama bir çok kez unutarak çarpıp kanattığım çıkarırkende ara ara kanayan ama kendisiyle mutlu olduğum bir arkadaşımdır kendisi :) :) korkmayın ama deldirirken ben çok seviyorum kendisini :)

I

Iryna

Forum Okuru
Kizlar bir sorunum var dun burnumu deldirdim tabancayla. Antibiotikli krem surdum gece burnuma vurdum uyurken sabahtan beri hizmam cikip duruyir geri sokuyorum aniden cikiyor. Burnum ici sisyi ama bir rahatsizlik yok. Anlamadim normal mi bu degil mi? Krem yagli diye cikiyor yoksa icinde sislik oldu icin mu cikiyor. Lutfen yardimedin.

Melis ank

Aktif Üye
Üye
Kizlar bir sorunum var dun burnumu deldirdim tabancayla. Antibiotikli krem surdum gece burnuma vurdum uyurken sabahtan beri hizmam cikip duruyir geri sokuyorum aniden cikiyor. Burnum ici sisyi ama bir rahatsizlik yok. Anlamadim normal mi bu degil mi? Krem yagli diye cikiyor yoksa icinde sislik oldu icin mu cikiyor. Lutfen yardimedin.
Burun şişerse hızma çıkmaz. Krem sürdüğünüz için hızmanız çıkmıştır.Malum kremlerin çoğu yağ bazlı . Ama bu gibi durumlarda işlemi yaptırdığınız yere danışmak en doğrusu.

Ferhat göçer sevenler:) hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Cnbc-e Sevenler Kulübü Cnbc-e Sevenler Kulübü
Cnbc-e sevenler buraya :) Ama kişisel nefretinizi klübün kapısında bırakacaksınız girerken :) 4457.vB
Fan Club 2
Beyaz Show >>>>Beyazı sevenler buraya..... Beyaz Show >>>>Beyazı sevenler buraya.....
Beyaz Beyaz Beyaz üstüne söyleyecek kelime yok bu adamın yaaa kırıyor geçiriyor valla ama tek sorun var geç saatte yayınlandığı için bazen uyuyup kalıyorum çok üzülüyorum izleyemediğim...
Fan Club 8
BURAK HAKKI sevenler buraya.... BURAK HAKKI sevenler buraya....
burak hakki burak hakkı hakkı facebook hakki facebook biography Arkadaşlar ben bir burak hakkı hayranıyım.onunla ilgili her konuyu burda paylaşmaya ne dersiniz??bildiginiz tüm bilgileri hep beraber paylaşalım.BURAK HAKKI severler...
Fan Club 5
Ferhat göçer sevenler:) Ferhat göçer sevenler:)
Saçmalama nolur çare çok nasıl gidersinİstedigin herşey sanki yok değer mi dersinBaşkaları bilmez görmez o nasıl bir duyguAl elini kalbime bir ko işte gerçek buHer yer soğuk hep karanlıkKendi kendime tarifsizAyrılmamız çok gereksizŞimdi uzaktan...
Fan Club 0