Hulahop Çevirerek Belinizi İnceltin

  • Konbuyu başlatan ilkimsu
  • Başlangıç tarihi
ilkimsu

ilkimsu

Yeni Üye
Üye
Hulahop Çevirerek Belinizi İnceltin
hulahop nasıl çevrilir hulahop yararları hulahopla zayıflama hayal ettiğinizden daha da kolay Melekler.
Yağlı yiyecekleri çok tüketiyorsanız vücudunuzda yağın birikmesine yol açmış oluyorsunuz.Yağlarınızdan kurtulmak için hulahop çevirerek yağlarınızı eritin.Göbek bölgesindeki yağlar kötü görünüme sahip olmanıza neden olur.Bu yüzden ekonomik ve kolay bulunacak bu aleti zaman kaybetmeden alabilirsiniz.Yağlarımı nasıl eriteceğim diyorsanız hulahop sizin yüzünüzü güldürecek.
hulahop-45.jpg


Fast food,hamur işleri vb. gibi ürünleri çok fazla tüketiyorsanız bu sizin kilo almanıza neden olacak Melekler..Kilo almak kolay ama zayıflamak bir hayli zor.Kilo aldığımız zaman genelde yağlar bel,basen,göbek ve kol bölgelerinde toparlanır.Kimisinde yüz ve yollarda yağ yapsada genel olarak yağlanan bölge bel çevresidir.Özellikle günümüz modası düşük bel giysilere çok hevesli.Bu yüzden düşük belinizin çevresinde birikmiş yağlar can sıkıcı olabiliyor.

Bir çok spor aletiyle eritebileceğiniz bu yağları daha ekonomik yöntemlerle eritmeye başlamak istiyorsanız,hulahop satın alabilir,yağ yakan içecekler içer ve yağlarınızdan kurtulursunuz.Yapmanız gereken tek şey kırtasiye,alışveriş merkezi,supermarketler gibi yakın yerlerden bir hulahop almak ve evde müzik eşliğinde belinizde döndürmek.

Merak etmeyin herkes ilk başta çok profesyonelce hulahop döndüremez,başta çevirmeyi beceremezseniz bile zamanla başaracaksınız ve kalori yakacaksınız.Beliniz hareket ederek terlemeye başlayacak ve bel bölgesindeki yağlarınızdan kurtulacaksınız.
Ben plastik değil daha ağır bir hulahop istiyorum diyorsanız,zayıflama aletleri satılan sitelerden ya da marketlerden 75 Tl civarındaki ağırlıklı hulahopları alabilirsiniz.
 
D

dünüş

Aktif Üye
Üye
ayy çocukken çok çevirirdim acep ondanmı belim ince hahaha
 
ilkimsu

ilkimsu

Yeni Üye
Üye
yaşınıza göre hulahop alabilirsiniz egzersiz amaclı satılan hulahoplar var daha ağır oluyor interneet sitelerinde satılıyor ama ayrıca kırtasiyelerden de alabilirsiniz 1-2 tl olanlar bile var. Bence ilk önce alıştırmalık ucuzundan başlayın gerçekten işe yarıyor ;) amac beli kıvırmak enerji harcamak
 
fırtına

fırtına

Yeni Üye
Üye
Bende başlayacağım hulahop ile göbek bölgemi eritmek için bakalım faydasını görecekmiyim :)
 
Üst