1. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  Human Still Tee Anne Sütünü Arttıran Bitki Çayı

  Konu, 'Çocuk Sağlığı ve Eğitimi' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  humana still tee, bitki çayı, anne sütünü artıran, çay, öneriler, tavsiyeler, ile ilgili bilgiler burada melekler
  [​IMG]


  Sevgili melekler,
  Anne sütü, başka hiç bir şeye gerek duyulmaksızın,6. aya kadar mutlak ve mutlak bebeklerimize vermemiz gereken tek besindir.Kimi zaman süt azalabilir.Böyle durumlarda sütü artırıcı gıdalar tüketmemiz gerekir.Şimdi tanıtacağımız ürünse gıdaların yanında takviye olarak alacağımız bir bitki çayı,Humana Still Tee...

  Humana Still-Tee içerisinde bulunan çemen otu, rezene, keçisedefi otu, mine çiçeği gibi Galaktogog etkili bitkiler sayesinde süt bezlerini uyararak süt yapımını hızlandırır ve süt miktarını önemli ölçüde arttırır.

  - Humana Still-Tee'nin doğumdan hemen sonra kullanıldığında süt oluşumunu hızlandırdığı ve emzirme dönemi boyunca kullanıldığında süt miktarını arttırdığı, üniversite ve araştırma hastanelerinde yapılan 4 klinik çalışma ile kanıtlanmıştır.
  - Anne sütünü arttıran bitki çayı Humana Still-Tee, Oksitosin hormonunu aktive ederek, doğum sonrası uterusun eski haline dönmesine yardımcı olur.
  - Humana Still-Tee doğum sonrası, özellikle sezaryen sonucu oluşan gaz sancılarının giderilmesine yardımcı olur.
  - Humana Still-Tee'nin kalorisi düşüktür. Doğum sonrasında fazla kiloların verilmesine katkıda bulunur.
  - Humana Sitll-Tee emzirme dönemi boyunca, yeterli süt oluşumu için tavsiye edilen miktarlarda sürekli kullanılmalıdır.

  Humana Stil-Tee Kullanımı:
  - Günde 3-4 defa (200 ml) bir su bardağı suya tepeleme 2 tatlı kaşığı (yaklaşık 9 g) Humana Still-Tee konulup karıştırılarak hazırlanır.
  - İsteğe bağlı olarak sıcak, soğuk veya ılık tüketilir.
  - Annelere, emzirdikleri sürece düzenli olarak Humana Still-Tee kullanmaları tavsiye edilir.

  Humana Still Tee’nin içeriğinde bulunan bitkiler yüzyıllardan beri anne sütünü arttırıcı özelliğinden dolayı güvenle kullanılmaktadır.
  Humana Still Tee bu bitkilerin dengeli bir karışımını içerir. Sütü yetersiz olan annelerin emzirme dönemi boyunca salgıladıkları süt miktarını arttırır, ayrıca emzirme döneminde artan sıvı ihtiyacını giderir.
  Sütü yetersiz olan annelerin laktasyon dönemi boyunca salgıladıkları süt miktarını arttırır, ayrıca emzirme döneminde artan sıvı ihtiyacını giderir

  - %100 bitkiseldir,
  - Boya maddesi içermez,
  - Suni aroma içermez,
  - Katkı maddesi içermez,
  - Granül yapısındadır,
  - C vitamini ilavelidir,
  - Düşük kalorilidir,


   
Human Still Tee Anne Sütünü Arttıran Bitki Çayı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Anne sütünü arttıran kürler

  Anne sütünü arttıran kürler

  anne sütünü artıran besinler, yiyecekler, gıdalar, içecekler, kürler ve bilgiler burada arkadaşlar. Bebeğinizin sağlıklı gelişimi için, anne sütünün öneminden bahsetmemize gerek yoktur diyor ve sizlere sütünüzü arttıracak önerilerde bulunuyoruz Melek'ler. Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlunun öneriyor... Kür 1 : Günde iki porsiyon taze beyaz üzüm tüketmek anne sütünü artırıcıdır. Kür 2 :...
 2. Anne Sütünü Arttıran Çoğaltan Dua

  Anne Sütünü Arttıran Çoğaltan Dua

  Anne Sütünün Çoğalması İçin Dua, Sütün Çok Olması İçin Dua, Anne sütünü artıran dua, Anne sütünün artması için okunacak dua hakkında detaylı bilgiler burada Yeni doğum yapan bayanlar sütünüzün artması için bu duayı okuyabilirsiniz... “Fîhâ enhârun min mâin ğayri âsinin ve enhârun min lebenin lem yeteğayyer ta’muhu ve enhârun min xamrin lezzetin lişşâribîne ve enhârun min aselin musaffen ve...
 3. anne sütünü arttırıcı bitkiler hangileridir ?

  anne sütünü arttırıcı bitkiler hangileridir ?

  Melekler, sütüm az ve çoğaltmakiçin kim ne derse uyguluyorum ama bitkisel çözümler daha faydalı olur gibime geliyor. Bilen varsa yazabilir mi, anne sütünü hangi bitkiler çoğaltıyor ?
 4. Anne sütünü arttıran üç muhteşem tarif

  Anne sütünü arttıran üç muhteşem tarif

  anne sütünü arttırmanın yolları, anne sütü nasıl çoğaltılır, anne sütünü arttıran çay, anne sütünü arttırmak için ne yapmalı, süt yapan besinler Bir bebek sahibi olduktan sonra onun en sağlıklı gelişimi açısından anne sütünün ne kadar önemli olduğunu her bilinçli anne bilir... Bazı durumlar da ne yazık ki annenin sütü yeteri kadar olmaz ve bebeğini de beslemeyez. Birçok anne bu konuda sıkıntı...
 5. Humana still tea kullananlar gerçekten işe yarıyormu?

  Humana still tea kullananlar gerçekten işe yarıyormu?

  Bebeğim 20 günlük sütüm yetiyor mu bilemiyorum ama bu konuda birçok öneri duyuyorum çevremden ne yapacağımı şaşırdım. Humana still tea eczaneden sormuştum onlar tabii satmak için diyebilir oldukça iyi bir ürün diye kullanan annelere sormak istiyorum kullanıp sütü artan varmı çok acil cevap istiyorum hanımlar.

Sayfayı Paylaş