Hürrem Neden Öldü? Hürrem Sultan Nasıl Öldü

hürremin italyan mı fıransızmı olduğu bilnmiyor sultan süleymanın hatunları HÜRREM SULTAN MAHİDEVRAN SULTAN gülfem hatun fülame hatun

Ölüm nedeni sıtma yada yüksek ateş veya kuluç hastalığı olduğu rivayet olunur. Kanuni ile edirneye yolculuk yapıyorlar ve edirne dönüşü hastalanıyor.

cidden sen deli msin bende hürrem olsam aynısını yaparım birazcık fena ama o da ne yapsın sarayda önem kazanmassan mahi. nin oğlu geçerse veya mahi.ye kaptırırsa süleymanı, kadını ya öldürtecekler. saraydan önemi olmazsa kimse sözünü dinlemez.o dönemin şartları bunları gerektiriyodu tamam mı? hem o kendi oğulları için ne fedakarlıklar ve annelkikler yaptı!

ben hürremi tutuyorum fakat tarihte çoğ şey gizlenmiş. ve hürrem türklerden intikam almak istemiş.ve yapmış.baksanıza şimdiki halimize osmanlı devletini çökertti bu konuda osmanlı devletine zararı olan birii ve bir türk olarak bize yakışmıyor
amaa hürrem hem acısının intikamını anasının babasının ülkesinin intikamını almak istemiş hemde aşkı süleyman için savaşmış hemde çok acı çekmiş

siz hürremi mahi devranı bırakın melekmi şeytanmı diye düşünmeyin kösem sultanın hayatını inceleyinde şeytan görün ama beddua yok allah bili gibi yapsın diyin.

ayyyyyyyyy nediyon nedemek cayır cayır yansın delimisin sen o zaman sen mahidevran tarafından ol bende Hürrem

hiç birimiz geçmişte neler yaşandı bilemeyiz ama kim ne yaptıysa cezasını çekecektir muhakkak.

bence hürreme helal olsun tek başına bir devlet en azından fikri de zikride bir; mahidevran gibi yalakalık yapmıyor valide sultana...ama mustafa ya yaptıklarınada üzüldüm dizeyede bu şekilde yansırsa yazılanlar çok fazla göz yaşı dökecek izleyeciler belli

Geri