Hürrem Neden Öldü? Hürrem Sultan Nasıl Öldü

ya hepinizde hürrem kötü nediniz oysaki hürrem suçsuz mahi devranda kocasını elinde tutsaydı hürrem bu konuda kesinlikle suçsuz altını çiziyorum

ben hürrem hakkında 800 sayfalık bir kitap okudum kimseye cayır cayır yansın diyemem ama hürrem şeytanmış

hürrem neden öldü sorusuna gerçek cevap

hürrem sultan yaptığı kötülüklerden öyle bir pişman olmuş ki hastalanmış öldüğü gece tüm vücudu şişmş mosmor olmuş.son nefesinde süleymana :söz ver süleyman beni aldatmayacağına söz ver! demiştir.süleyman hürremi sarayın mezarlığına kadar cansız cesedini öpe öpe koklaya koklaya ağlaya ağlaya kendi kollarında taşımıştır

.

bence saçmalık hürrem kesinlikle kötü deil aksine çok zeki biri o zamanlarda bütün sultanlar tahta geçmek için uğraşıyormuşlar ben hürremi seviyorum helal olsuna hürreme..

bana kalsa haketmedi o zmnnın şartları için herkese cok iyi yapmıi

Canım arkadaşlarım diziyi izleyip yorum yapan hürremi destekleyin diyen dizi delisi arkadaşlara sesleniyorum.Tarihini dizilerden takip eden diziye qöre yorum yapan hürrem destekçileri biraz dizi izlemek yerinee tarih okuyun araştırın ondan snra yorum yapın.Kadın resmen çökertmiş bitirmş siz hala konuşuyorsunuz.Eqer biraz tarih araştırıp öğrenseniz birşeyleri hürrem sultanın sırf intikam hırsıyla yaptığı kötülüklerden haberiniz olurdu.Hürrem sultanın ölüm döşeğinde sultan süleymana aşık olmadıqını itiraf ettiğinide bilirdiniz.Sultan süleymanın oğlu mustafayı öldürttüğü için pişman olduqunu uzun yıllar onun yasını tuttuqunu bilirdiniz.Hürrem sultan amacında başarılı olamadı oğlunun tahta çıktıqını qöremeden öldü ve oqulları ihanet içindedir.Selim tahta qeçmiş fakat yönetememştir pasifff bir padişahtır.Çocuklarının hepsi ihanet etmş ve pasiflerdir.Hürrem destekçileri biraz tarih okuyun dizi izleyip burda dizi üzerinden yorum yapmak yerine arkadaşlarım.

arkadaşlar bence siz hürrem sultanı deil meryem uzerli yi seviyorsunuz .e çünkü hürrem sultan saraya gelince fitne -fesatlık ve ölüm gibi olaylar ortaya cıkmış.harem düzeni ise bozulmuş.bunu tarihcilerde kanıtlamış isterseniz arastırın.

film üzernde öldüyse filmin tadı kalmaz isallah olmemistir zaten eski dönemlerle alakası bile yok aslında mahidevran pisliği gebersin ayy mahidevran türk diye cennetemi gidecek hatasız kul olmaz yanlız bunuda soyleyim mahidevrandan gıcık kaptığım kadar saraydakilerden okadar gıcık kapmıyorum büyük ihtimal hürrem ölmediii.

siz ***** mısınız ya bırakın tarihi öyle kalsın ne mahidevran haklı ne hürrem akıllanın biraz

şimdi bir diziyi izleyipte yorum yapmayın.hürrem o dizide gösterilenden 10 kat daha kötü.hürremi övenler kaç kitap okumuşta konuşuyor.

Geri