Huzursuz bağırsak sendromu olanlar

M

MirayAda

Forum Okuru
Huzursuz bağırsak sendromu olanlar
Huzursuz bağırsak sendromu yaşayanlar
Ablalarım merhaba, şüpheli yakınlaşma sonucu artık 20 den fazla idrar testi 6 kez kan testi ve 4 usg den sonra gebelik kesinlikle yok dediler. Ama benim karın ağrım ve karnımdaki hareket geçmiyor. İnternetten bir araştırma yaptım, huzursuz bağırsak sendromu belirtileri örtüşüyor. Tamamen stres kaynaklı psikolojik bir rahatsızlık diyorlar. Konu hakkında görüşünüzü alabilir miyim?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamlar aynı durum benim kocamla da var maalesef strese bağlı olarak ortaya çıkıyor ve sonra yerleşiyor artık sürekli sıkıntıları var ama benim sana aç sana tavsiyem bu olayı net olarak sizde var mı yok mu diye öğrenmeniz olacaktır bir doktorla görüşüp tahlillerinizi yap ona göre durum değerlendirmesi yap geçmiş olsun

Selamlar aynı durum benim kocamla da var maalesef strese bağlı olarak ortaya çıkıyor ve sonra yerleşiyor artık sürekli sıkıntıları var ama benim sana aç sana tavsiyem bu olayı net olarak sizde var mı yok mu diye öğrenmeniz olacaktır bir doktorla görüşüp tahlillerinizi yap ona göre durum değerlendirmesi yap geçmiş olsun
Tamam ablam çok sağol, en yakın zamanda bir doktora gidicem. Çünkü defalarca gebelik için gittim yok dedi ultrasonla baktı kan testi yaptık, demek ki onunla alakalı değil.1,5 ay önce de endoskopi oldum midemde küçük kırmızı yaralar olmuş stresten

Geri