Ibrahim saraçoğlu boyun ve bel fıtığı kürü

MEÇHUL

Daimi Üye
Üye
Ibrahim saraçoğlu boyun ve bel fıtığı kürü
ibrahim saraçoğlu bel fıtığı tedavisi ibrahim saraçoğlu bel fıtığı boyun kürü belfıtığı kürü
Sevgili meleklerim; bilgisayar başında oturmaktan beliniz yada boynunuz ağrıyordur adım gibi eminim.Bu herkeste olan bişe.Ama boynum belim ağrıyor diye fıtık vardır diye birşey yok.Ama çoğu kişide fıtığın olduğuna işaret ediyor.
Eğer sürekli ağrınız oluyorsa mutlaka doktora görünün.Fıtık teşhisi konulursa da mutlaka bu kürü deneyin.

bel_fitigi-5129.jpg

İBRAHİM SARAÇOĞLU BOYUN VE BEL FITIĞI KÜRÜ
Özellikle bilgisayar başında oturanların boyun ve bel fıtığı olma ihtimalleri çok yüksektir.Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu şifalı bitkilerle boyun ve bel fıtığı ağrıları çekenlerin ağrılarından kurtulunacağını açıklayarak faydalı kürü verdi.

at-kuyrugu-9718.jpg

at kuyruğu

Boyun ve bel fıtığı için kür: 1su bardağı klorsuz suyu kaynatın içersine 2-3yemek kaşık kırkkilit(atkuyruğu)içine atın ve 1taşım kaynatın ve ılımaya bırakın daha sonra lapa haline gelen bitkiyi fıtığın olduğu bölgeye sürün,ve bekletin bu kürü haftada 2 yada 3 kere uygulayın ağrılarınızın hafiflediğini zamanla geçtiğini göreceksiniz.

iyi aksamlar doktorum sizi cok sık takip edioruz aeilece .benim snnemde sol tarfa ve sol alt kisimda bel agrisi yasiyor sizce kirkkilit bitkissel kürünuzü duydum ve internetten baktim uygularsak kac haftada sonuc alabiliriz doktorumuzda belde egilme var demisti

Geri