İbrahim Saraçoğlu el ayak terlemesi

P

Pelinasasas

Forum Okuru
İbrahim Saraçoğlu el ayak terlemesi
İbrahim Saraçoğlu el ayak terlemesi tedavisi bitkisel kür

Merhabalar

Ben kendimi bildim bileli koltuk altlarım avuç içlerim ve ayağımın altı aşırı derecede terliyor. Bunu birkaç sene önce bir doktora da sormuştum Doktor istersen ter bezi hücrelerini alabiliriz küçük bir operasyonla dedi. Ama ben kesinlikle böyle bir şey yaptırmayı düşünmüyorum. İbrahim Saraçoğlu hocanın bu konuda bitkisel bir tedavi yöntemi var mıdır. Çünkü İbrahim Saraçoğlu'nun bütün bitkisel önerilerini ciddiye alıyorum ve saygı duyuyorum. Aşırı terleme için avuç içi ayak altı koltuk altı aşırı terleme için bitkisel bir tedavi yöntemi var mı varsa yazarsanız memnun olurum

Merhaba

Senin de bahsettiğin gibi aşırı terleme gerçekten gün içerisinde insana ciddi sıkıntı veriyor hele eskiden beri ciddi aşırı terlemeler Varsa bunun çaresine mutlaka bakmak gerekiyor. İbrahim Saraçoğlu hocanın bu konuyla ilgili bir bitkisel tedavisi var mı diye sormuşsun Evet var.

Adaçayı Testere Dişli Arslanpençesi ve Kırkkilit otu . Bir bardak su içerisinde birer tutam , testere dişli aslan pençesi , kırkkilit otu ve adaçayını alıyorsun suyun içerisine atıyorsun toplam 6 dakika suda kaynatıyorsun 6 dakikadan fazla olmuyor buna dikkat etmelisin . Sonra soğumasını beklemeden süzüyorsun ve akşam yemeklerinden 2 saat sonra bu bitkisel kürü içiyorsun.

Buna bir ay boyunca devam ediyor. her gün taze taze hazırlayıp içmeye dikkat etmelisin çokça hazırlayıp ertesi gün içilmiyor bilgin olsun

Geri