Etiketler:
  1. gamzeezeybekkk

gamzeezeybekkk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

İdrar da olan parçalar

Konu, 'Hastalıklar ve Tedavileri' kısmında gamzeezeybekkk tarafından paylaşıldı.

Idrarim da beyaz parçacıklar var neden oluyo acaba .

2. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.404
    Ödül Puanları:
    113
    Enfeksiyon olabilir.İdrar kültürü yaptırın.Tetkit ve muayene için hekime görünün.

İdrar da olan parçalar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. nisan 2010 da tüp bebek yaptıracak olan melekler buraya

nisan 2010 da tüp bebek yaptıracak olan melekler buraya

2010 tüp bebek yaptıranlar 2010 da tüp bebek yaptıranlar yaptıracaklar küçük fiyatı Sevgili melekler ben yumurtalık kanseriyim doktorumun ameliyatta içimde unuttuğu kitleye teşhis konulamaması sonucu bir an önce hamile kalmam gerekti ve bende bu ay tüp bebeğe başladım 3 gün önce transferim oldu bu duyguyu yaşayanlar yaşayacaklar deneyimlerimizi paylaşalım listemizi yapalım....
  2. sık idrara cikiyorum,fazla su da icmiyorum,midem bulaniyor

sık idrara cikiyorum,fazla su da icmiyorum,midem bulaniyor

lutfen yardim edin Merhabalar arkadaslar,size bir sorum olacak.Yaklasik 1 aydir cok sık idrara cikiyorum,fazla su da icmiyorum,midem bulaniyor mutlaka gunde 1 kere,bu gun regl olmam gerekiyodu ama olmadim,ama 2 gun adet sancilarim vardi,bugunse hic yok.1 yil bekledim hamile kalmayi ama olmadi,doktorun soyledigine gore bi sorunum yok.Acaba hamilemiyim?Hamileligin il ayinda boyle adet sancilari...
  3. Diyarbakır da Yaşamış Olan Evliyalar ve Türbeleri

Diyarbakır da Yaşamış Olan Evliyalar ve Türbeleri

diyarbakır yöresi gelenekleri yaşamış olan evliyaları ve türbeleri hakkında genel bilgiler burda melekler sevgili melekler diyarbakır yöresi doğası çok güzeldir hernekadar adı kötü anılsada diyarbakır şehri çok güzeldir ve bir çok evliya yaşamıştır orda işte o evliyaalrı sizlerle paylaşıyoruz Diyarbakır Ahmed Kârazî Diyârıbekrî Ahmed Mürşidî Efendi Sâdık Ali Efendi Şeyh Yûsuf Hemedânî
  4. Karaman da Yaşamış Olan Evliyalar ve Türbeleri

Karaman da Yaşamış Olan Evliyalar ve Türbeleri

karaman yöresi kültürü yaşamış evliyaları türbeleri hakkında genel bilgiler burda melekler karaman deyince aklıma bir ata sözü geliyor karamanın koyunu sonra çıkar oyunu :D:D karaman şehri de türkiyemizdeki her şehir gibi güzel bir şehir ve burda da bazı zatı muhteremelr yaşamışlar şimdi sizlerle karaman da yaşamış olan evliyaları ve türbelerini paylaşıcam Karaman Alâeddîn Halvetî Şeyh...
  5. İdrar da kan neden olur ?

İdrar da kan neden olur ?

İdrarda kan görmek, endişe yaratabilir. Birçok durumda iyi huylu sebepler olmakla birlikte idrar da kan (hematüri) ciddi bir bozukluğa işaret edebilir.Görebileceğiniz kana gross hematüri denir. Sadece mikroskop altında görülebilen idrar kanı mikroskopik hematüri olarak bilinir . Her iki durumda da, kanamanın sebebinin belirlenmesi önemlidir. Tedavi alttaki nedene bağlıdır. İdrar,idrarda...

Sayfayı Paylaş