idrar testi negatif çıkıp hamile olanlar

arkadaşlar ben 1 kasımda hasta oldum aralıgın 12 si bugün hasta olmadım normalde 28 günde bi hasta olurdum 14 günüm geçti belimde çok agrılar oluyo idrar testi yaptım negatif çıktı sizce hamilemiyim

arkadaşlar ben 1 kasımda hasta oldum aralıgın 12 si bugün hasta olmadım normalde 28 günde bi hasta olurdum 14 günüm geçti belimde çok agrılar oluyo idrar testi yaptım negatif çıktı sizce hamilemiyim
arkadaşım bu mesajlardan site içerisinde o kadar çok var ki, bu idrar testlerinin oldukça güvensiz olduğunu anladım ben, sen en iyisi bir kan testi yaptır kafan rahatlasın.

Arkadaslar benimde adetim 3 gun gecikti bugun hassasiyeti %99olan idrar testinden yaptim ama negatif cikti. Normalde sancim basladigi zaman hemen hasta olurdum. Dun gece cok siddetli sancim oldu tamam simdi hastalaniyorum dedim ped bile koydum ama hala bisey yok sabah da bi 10 dakika sancim oldu sonra sanki hicbisi yokmus gibi geciverdi. Valla sinirlerim bozuldu bu nedir bilen varsa cevap versin lutfen

mrb arkadaslar bende en son kasmn 15nde hasta olmustm bugun bir gun geckti her zamn nrmal gunnden 2 3 gun erkn olurdn 2 defa test yaptm onceki yaptgmn biri slk ckti ama asri belrsz dgeri negatf acaba hamlemym korkuyorum kan testi yaptrnca ngatf ckacak dye

adetim 4 qün qeçmişti idrar testi yaptım neqatif çıktı 8 inci qünde kan testi yaptım hamile olduqumu öqrendim ve öğrendiğim qün içinde düşük yaptım

Slm arkadaslar 7 aylık evliyim ve adetim yeni düzelmesti 29 dan 29 za oluyordum ocak in 6 sinda oldum ama şimdi şubat in 13 idrar testi yaptım malesef negatif yine üzüldüm neden iki cizgi yok diye hep görmek istediğim di pazartesi doktora gitcem inşallah hamileyimdir gece sancim oluyor adet olacak gibi ama yok cevap verin çok üzüldüm

Mrb bi sorum olacaktı bugun adetim gecikeli 9.gün idrar testi yaptım negatif çıktı kan testi yaptırmadım teste negatif çıkıp kanda çıkar mı acaba bebiş istiyorum Rabbim isteyen herkese versin

Geri