idrar testi negatif çıkıp hamile olanlar

arkadaşlar bende 2. aşılamayı yaptırdım adet günüm gelmeden 15. gün idrar testi yaptım negatif çıktı kan testi yaptırmaya cesaret edemiyorum negatif sonucu görmek beni mahfeder 12 yıldır çocuk istiyorum fakat yoooooooooooooooooooook işte

idrar testi nasıl yanlış çıkıyor ? gebelik var diyor çıkmıyor mu sonra

arkadaslar benimde adetim 25 gun gecikti, 2 defa idrar testi yaptim ama sonuc negatif cikti, morelim cok bozuldu ve bidaha test yapmaya korkuyorum...bikac gundur sanki adet olcakmisim gibii hissediyorum ama hala olmadim ne yapcagimi bilmiyorummm :((((

imdat

Selam arkadaslar,benim adetim 7 gun gecikti,gogus ucum koyulasdi karnimda asiri sislik var,ayrica adetime 5 gun Kala bide 1 gun Kala bir damla koyu koyu kahve lekelenmem oldu, adetimden 7 gun gecer gecmez idrar testi yaptim ama negativ cikti ama testi oyle yemeginden sonra yaptim.sizce hamiliyim lutfen cevaplayin.

Aralgn ucunde hastalndm hala hstalnmadm bugunle berber 42 gun oldu test yptm negatif yarin kan wercm hastalanmadm hala sizce hamile miym:-(

alm arkadaslar araliqin 15 inde adet oldum bu ay ise adetim 12 qun qecti once idrar testi yaptim neqatif cikti ayin 17 sinde kan testi yaptirdim 1.06 cikti yani neqatif 24 unde tekrar yaptim ama yine neqatif buqun ise ayin 27 si sabahlari mide bulantim war bide kasiklarimda bicak saplanir qibi aqrilar acaba hamile olabilirmiyim bu neqatif testlere raqmen !

arkadaşlar bende bebişim olsun istiyorum ama olmuyor...özel doktora gidiyorum klomen verdi onu kullandım 9 gün sonra tekrar gittim yumurtam çatlamışmı diye baktı ve çatlamış dedi bugunle bırlıkte 3 gün ilişkide bulun dedi.bnde bulundum bu ayın 8 adet olmam gerekiyor bugun idrar testi yaptım neatif çıktı halbukı cok umutluydum...moralim çok bozuk arkadaşlar sadece benim merak ettiğim hanı bugün negatif cıktı yha adet olmazsam hamile olabilirmiyim daha erkenmı acaba lütfen yardımcı olun?

Meraba ben 28 günde bi mutlaka düzenli adet olurdum ama son iki aydır adetim bi erken bi geç gelmeye başladı... Bu ay ise adetim 6 gün gecikti ilk idrar testinde negatif çıktı ikicide ise sadece bir çizgi o çizgide silik çıktı anlamadim ya bi türlü test yaniltiyo doğru sonuç vermiyo olabilirmi yada henüz erken mi yaptım cevap verip yardimci olurmusunuz lutfen

Silik cıktıysa hamile olma olasılıgı cok yüksek.. Eger gercekten hazırsan inş öylesindir..

merhaba arkadaşlar ben birşey merak ediyorum sitede çok aradım fakat bulamadım acaba bebekleriniz oldu mu ?

Geri