idrar testi negatif çıkıp hamile olanlar

hala bekliyorum tık yok bendee:deli:ama 1 hafta bekliycem o kesin..umutlanmak istemiyorum ama belirti sorarsanız cicilerim azcık karardı bide kasığımda bi oturup kalkarken şişlik hissediyom sabah bulantı (çok garip bulanınca aklıma gelen ilk şey biber salçası oldu) bu kadar bide garip garip rüyalar arada birden karnıma batmalar .........çok heycan ve merak içindeyim ama bekliycem allahım inşallah kırmızı kart görmem nooolluurr:hamile:

Nurum hala bir kan testi yaptırmadın mı ?İnşallah hamilesindir.Haberlerini bekliyoruzzz.

hala bekliyorum tık yok bendee:deli:ama 1 hafta bekliycem o kesin..umutlanmak istemiyorum ama belirti sorarsanız cicilerim azcık karardı bide kasığımda bi oturup kalkarken şişlik hissediyom sabah bulantı (çok garip bulanınca aklıma gelen ilk şey biber salçası oldu) bu kadar bide garip garip rüyalar arada birden karnıma batmalar .........çok heycan ve merak içindeyim ama bekliycem allahım inşallah kırmızı kart görmem nooolluurr:hamile:

Nurum bekliyoruz canım güzel haberlerini fazla merakta bırakma bizi...

NURCUM hani bize haber verecektin çoook merak ettik :ıslık:

arkadaşlar bilgileriniz için teşekkür ederim be yeni üye oldum bana yardımcı olursanız çok sevinirim benim anlatacaklarım biraz uzun kusura bakmayın.
benim adetlerim gecikmez zamanınında olurum ama geçen ay ocak ayının 15inde kahverengi damla şeklinde akıntılarım başlamıştı şubatın 1inde adet oldum akıntım adetime kadar sürdü ve adetimin ilk iki günü çok yoğun şekilde kanamam oldu daha sonra normale döndü ama diğer adetlerimden koyu renkte ve biraz pelte şeklindeydi ve 7 gün sürdü ben adetime 3 gün varken test yaptım ve neg çıktı daha sonra adetimin 3.günü test yaptım neg çıktı daha sonra adetimden 3 gün sonra test yaptım yine neg çıktı adetimden 8gün sonra kantesti yaptırdım sonuç açıklana kadar bekleyemedim 9.gün yine kendim idrar testi yaptım ama yine neg çıktı ogün kantesti değerini aldım 76,4 çıktı ve 2 gün sonra yine idrar testi yaptım ama yine neg çıktı acaba kan testinde bir yanlışlık olabilirmi 5 sefer idrar testi yaptım 5şide neg çıktı lütfen bana yardımcı olun.... :(((

canım konuyu ben açmıştım ama benim idrar testlerimin negatif çıkması doğruymuş.Ama senin kan testin sonucuna göre hamilesin.Üstüne görme durumun olabilir.Bazen hormonlar düşük olunca idrar testleri algılayamayabiliyormuş.Özellikle ucuz ve hassasiyeti az olanlar.Sana tavsiyem bir doktora görün sonucunla.Muhtemelen takip amaçlı 2 gün sonra tekrar bir kan testi ister.Değerin yüksek olup olmadığına bakmak için.Hamile gibisin inşallah öyledir.Şimdiden gözün aydın diyelim :D

inşallah ama cnım sence 5 idrar testininde negatif çıkması normalmi ben kan testinden çok şüpheleniyorum senin içinde üzüldüm tatlım inşallah bebişi görürsün

canım ucuz testler bazen yanlış çıkabiliyor.Ama 5'i yanlış çıkmaz aslında 8 günde geçmiş birde.Kan testine göre hamilesin.Hayırlısı olsun canım.Hormonların düşük yada geç döllenme olabilir ama yinede bir doktora git derim.Duaların için teşekkür ederim canım.

ben 1,5 yıllık evliyim kızlar 3 aydır korunmuyoruz ocağın 20 sinde adet oldum 10 gün sonra tekrar göğüslerim belim ağrımaya başladı ve kahverengi akıntı oluyodu bu böle 15 gün sürdü sonra şubatın 17sinde adet günümdü oldum ama ilk gün normal 2. gün az 3,gün kahverengiye dönük olmaya başaldı bitti yani idrar testi yaptırdım negatif bel ağrım hala var kan testi yaptırıp hayal kırıklığına uğramak istemiorummm :((

meraba ben ilişkiye 2 ay önce girdim 2 aydada adet oldum 1, adetim tam gününde oldu ilişkiye girdikten 5 gün sonra adet oldum 2, adetimde 4 gün geçikti ama oldum yine ve kendim evde test yaptım 4,5 tane negatif çikti hep tek çizgi sizce hamilemiyimdir birisi cevap yazarsa cok sevinirim :(

Geri