Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
İdrar testi negatif çıktı yinede hamile olabilirmiyim?
Adet gecikmesi sadece gebelikten kaynaklanmaz bir çok neden adet gecikmesine sebep olabilir. 6 adet test uygulamışsınız sonuç negatif bu durumda hamile değilsiniz.

A

AslıAybüke

Forum Okuru
Merhaba benim adetim 5 gün gecikti dün akşam idrar testi yaptım ama negatif çıktı aylardır da her ay bi ümit bekliyorum bebek ama hep hüsran kan testi yaptırmaya korkar oldum sonuç negatif gelirse diye normalde adetim düzenlidir sizce idrar testi yanıltıyo olabilir mi ?

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Merhaba benim adetim 5 gün gecikti dün akşam idrar testi yaptım ama negatif çıktı aylardır da her ay bi ümit bekliyorum bebek ama hep hüsran kan testi yaptırmaya korkar oldum sonuç negatif gelirse diye normalde adetim düzenlidir sizce idrar testi yanıltıyo olabilir mi ?
Selamlar, Malesef yanılacağını düşünmüyorum gebelik testinin. Hamile değilsiniz.

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba, idrardan yapılan gebelik testleri doğru uygulandığında ve hasar görmemiş ise % 100 net sonuç verir. Aksi durumda hatalı sonuç verir. Durumunuzdan emin olmak için hcg testi yapın.

H

hamilemiyimmmm

Forum Okuru
hamilelik testi negatif çıktı ama adet olmadım idrarda gebelik testi negatif çıkıp hamile olanlar
idrar testi yaptım negatif çıktı ama hamileyim
idrar testi negatif ama hamileyim
idrar testi negatif çıkıp hamile olan varmı
gebelik testi negatif ama adet gecikmesi
adetim 10 gün gecikti idrar testi negatif
kan testi negatif çıktı ama hamileymişim
Benim iki yıllık bir bereberliğim var. Genelde partnerimle ilişkide korunuyoruz. Fakat en son gebelikle sonuçlanan ilişkimizde prezervatif delinmişti ve hamile kaldım. Adetim gecikince evde idrardan gebelik testi yaptım tek çizgi çıktı. Heralde adetim başka nedenlerden dolayı gecikti diye düşündüm. Sına haftasında olduğum için açıkçasıda pek önemsemedim. Gecikmenin 21. günü aniden mide bulantısı halsizlik ve vajinal akıntımda artış oldu. Şüphelendim tekrar test yaptım bu sefer silik çıktı. Hastaneye gidip kan testi yaptım sonuç pozitif çıktı. İlk yaptığım test meğersem bozukmuş bu nedenle yanıltıcı sonuç vermişti. Demem oki arkadaşlar evde gebelik testi yapacaksanız iki üç tane yapın ve testin son kullanma tarihine bakın. Bunlar sonucu etkileyebiliyor. Normalde idrardan yapılan gebelik testleride % 95 doğru sonuç veriyor ama koşullar testin hatalı sonuç vermesinide sağlayabiliyor. En iyisi kan testi . Hem gebelik haftanızı hem gebeliğin ilerleyişi ile ilgili bilgide veriyor.Çok sık sorulan ve merak edilen bu soru hakkında Umarım yardımcı olabilmişimdir.

İDRAR TESTİNDE SİLİK ÇİZGİ OLUP HAMİLE KALANLAR(test negatif olup hamile kalanlar) hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Idrar testi ne zaman dogru gosterir? Idrar testi ne zaman dogru gosterir?
Selam kızlar ben yeni uyeyim adetime 1 hafta var amma yinede dayanamadim test yapdim sonuc neqatif sizce dogrumu gosteriyor?
Gebelik 0
4 defa idrar testi yaptım sonuç negatif hamile olabilirmiyim 4 defa idrar testi yaptım sonuç negatif hamile olabilirmiyim
Herkese iyi geceler arkadaşlar reglim ilk defa 13gun gecikti bu zamana kadar 4kere idrar testi yaptım hepsi negatif pahalı testler değildi uç tllik seyler pahalısını bulamadım zaten küçük yerde yaşıyorum bir bucuk yıldır evliyim evlendiğimizden...
Gebelik 1
İdrardan yapılan gebelik testi sonuçları İdrardan yapılan gebelik testi sonuçları
Gebelik testleri insan koryonik gonadotropin (HCG) adı verilen bir hormon arayarak çalışır. Bu hormon, hamileliğiniz sırasında yalnızca vücudunuzda yapılır. HCG izleri döllenmiş yumurtanın implante olmasından sonra 3-4 gün içinde idrarda...
Gebelik 54
İdrar testinde ikinci çizgi çok silik,hamilemiyimdir! İdrar testinde ikinci çizgi çok silik,hamilemiyimdir!
1,5 yıllık evliyim. Adetimi 5 gün geçti. Adetim normalde düzenliydi fakat geçen ay 17 gün geçikti, bu ayda 5 gün. Bugün idrar testinde ikinci çizgi çok silik çıktı. Sizce hamilemiyim? 71618
Gebelik 7
İDRAR TESTİNDE SİLİK ÇİZGİ OLUP HAMİLE KALANLAR(test negatif olup hamile kalanlar) İDRAR TESTİNDE SİLİK ÇİZGİ OLUP HAMİLE KALANLAR(test negatif olup hamile kalanlar)
Yanlış idrar testinde silik çizgi silik çizgi gebelik :s:s:s:s:s:s
Gebelik 0